Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfi miért tünik el...

Reina de Corazones kérdése:

Ikrek férfi miért tünik el Bika nő életéből magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel nagyon jól elvoltunk,olyasmiket is mesélt nekem amit szerintem nem mesél/t el sok embernek legutobbi találkozásunkor.Picit összezavarodott is aznap.Ahogy rám nézett(aznap epp a kis boltban voltunk ahol dolgozott akkor)a vevővel vicelodott es mindhárman nevettünk,a sokáig egymást nézés búcsuzáskor sokat igért de nem lett semmi.Közben megint szó nélkül kilépett az életemből es mikor rákerdeztem tehetek-e valamit hogy a régi szerint legyen azt válaszolta:Nehezen.Nem irta konkrét miért.Hiányzik mig mindig.Mikor szerencsétlensége volt halálra agódtam magam es sirtam is mert féltem netán meghal vagy ilyesmi.Am Ikrek a horoszkóban a fiú,én bika.Ötlet mi lehetett az ok hogy nem akar már barátkotni velem?

2021. márc. 8. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vízöntő lett volna maradt volna?
2021. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húha, szerinted van ennek bármi köze ahhoz, hogy ikrek, te meg bika vagy? Ajjajajjaj :/
2021. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet van lehet nem de ne csak azt figyelje a válaszoló amit odairtam a horoszkóppal kapcsolatban hanem az egész szövegem(a horoszkóp csak plusz adat).
2021. márc. 8. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ikrek.

Én ikrek nő vagyok és én is eltűnök.

Tűnt már el ikrek férfi az életemből úgy, hogy azt mondta szeretne még találkozni.

És szintén ikrek férfi ismerősöm is tűnt már el csak úgy nő életéből.

Nem tudom mennyi köze a horoszkóphoz.


De ha valaki eltűnik annak egyetlen értelmes magyarázata, hogy valamiért mégsem téged keresett.

2021. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hamar eltűnnék, ha a nőről kiderülne, hogy ilyenekben hisz
2021. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ikrek és vízöntő ilyen.
2021. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, dehogy ilyen....
2021. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!