Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiséggel rendelke...

Milyen személyiséggel rendelkezik az a nyilas nő akinek rák aszcendense van?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyban függ attól, hogy hol szocializálódott, milyen nevelést kapott, miket örökölt, milyen magatartásformákat látott, mennyire intelligens.
2021. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hat elegge furcsaval, ezert egy kivizsgalasra el kene kuldeninaz ilyen fanatistakat
2021. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában még kevés. Kb annyira felszíneset lehet mondani, mint amilyet a magazinok szoktak “horoszkóp” címen a napjegyekről írni.


Fontos még a holdjegy, vénuszjegy, marsjegy. Hovatovább a fényszögek stb, már abból jobban ki lehet indulni, ha a házakat átlátni hogy miben mi áll.

2021. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm nyilas rák asc-el. Imádom. Alapvetően nagyon szabad szellemű. Szeret utazni, menni, állandóan csinálni valamit, mindig valakivel találkozni. Szóval szereti a programokat, ha pezseg körülötte az élet. Nagyon jól kommunikál, nyílt, őszinte, nincs benne rosszindulat. Nehezen köteleződik el. Alapvetően egy nagyon vidám, vicces, bohókás személy. Persze őt is meg lehet bántani. Olyankor elég nyűgös de belevágja az arcodba, hogy mi baja. Nem tartja vissza. Érdeklődő, sok mindent tud a világról, utánajár dolgoknak. A buli szíve lelke. Nagyon segítőkész. Könnyen alkalmazkodik.

Nyilván ez nem általános jellemzés de azért a nyilas jegyeket felfedezni vélem benne. A rák jegyeket nem nagyon ismerem.


Oroszlán/szűz asc.

2021. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én mondjuk pont az ellenkezője vagyok rák-nyilassal. Ha ez segít..xD Sokan elkönyvelnek félénknek, pedig csak utálom a hülyéket, jópofizni pedig nem fogok. Utàlom a felszínes beszélgetéseket, néha mondjuk bele kell bonyolódni, hogy ne higyjenek antiszocnak. Alapvetően, a normális embereknek rögtön megtudok nyílni,és egy kis levakarhatatlan átok vagyok, mint a "sorvadj el" c filmben. XD Örökmozgó vagyok eléggé, szabadnapjaimon mindig mennem kell valahova. (Nyilván nem ebben a szituban) A poénjaimat sokan nem értik, és gyakran csak néznek rám hülye fejjel. A konfliktust kerülöm, kivéve ha valakit, aki fontos nekem bántanak. Amúgy meg csendben meghúzom magam. Nem vagyok valami problémás állat. Remélem tudtam segíteni xD
2021. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boszorkányos !
2021. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atesz763 ***** válasza:
0%
Nem tudom, de hogy te hiszékeny vagy az biztos
2021. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!