Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A születési zárójelentésen...

A születési zárójelentésen szereplő időpontnak lehet hinni? Ti honnan szereztétetek meg az információt a pontos születési időpontotokról?

Figyelt kérdés

Mindig is kíváncsi voltam rá, most végre találtam egy olyan dokumentumot amelyen órára, pecre pontosan szerepel, hogy mikor születtem. Állítólag... Mert anyukám elmesélése szerint biztos hogy az adott időpontnál előbb születtem, de azt nem tudja ő sem, hogy pontosan mikor. Szerintetek lehetséges, hogy csak hasraütésszerűen írtak be egy számot?

Ti honnan tájékozódtatok a pontos születési időpontotokról?


2021. márc. 16. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Amit ott látsz az a pontos. Ha mégsem az, akkor marad anyukád emlékezete, mert pontosabbat annál amit ott szerepel nem fogsz találni semmilyen dokumentumon.
2021. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem édesanyámtól, 10 perc pontossággal meg tudta mondani.
2021. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Van, hogy az orvos vagy ápoló több órával a szülés után írja be az időpontot az alapján, ahogy emlékszik, ezért kerekítenek. Van, hogy jól írják be, de 50% esélye van annak, hogy rosszul. A családtagokat érdemes első sorban kérdezni. Van, hogy a nagyszülők jobban emlékeznek, mert akkor hívták fel őket, hogy megszületett, stb. Az apuka is józanabb abban a pillanatban, mint az anyuka.
2021. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Egy megfelelően felkészült védikus asztrológus vissza tud következtetni életed már megélt eseményeiből a pontos születési időpontodra.
2021. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak védikus tud és nem 100%-os eredménnyel, de vannak eszközök, amelyekkel közelebb lehet kerülni a pontos időhöz, ha már legalább egy napszakot tud mondani az illető.
2021. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Grimfox ***** válasza:
A születési anyakönyvi kivonaton szereplő időpont elég pontos. Szerintem maximum az 5 perceket kerekítik. Bár manapság olyanról is hallottam, hogy nem is írták rá. Nekem még rajta van.
2021. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen nem írtak rá, meg a gyerekeimnek se, akik 90 ben, és 93 ban születtek se.
2021. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grimfox ***** válasza:
Nekem még 88-ban ráírták.
2021. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Én is meglepődtem hogy találtam olyan dokunentumot amin rajta van a pontos dátum, 96-ban születtem, és meg írógéppel, illetve kézzel vannak kitöltve a születési papírjaim. Tegnap megnéztem a birth chart-omat (elnézést, nem tudom magyarul hogyan hívják, próbáltam google-ben keresgélni, de nem találtam a pontos kifejezést) és azok alapján amit olvastam, egészen jellemző rám a leírás.

2021. márc. 17. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Radixnak, magyarul születési képletnek hívják.

Érdemes egyébként életesemények alapján pontosítatni egy asztrológussal, ha nem csak felületesen érdekel az ön-, és sorsismeret!

2021. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!