Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A holdjegy miben és mennyire...

A holdjegy miben és mennyire határozza meg az ember személyiségét?

Figyelt kérdés
Főképp azok válaszára lennék kíváncsi, akik értenek hozzá, foglalkoznak az asztrológiával. Akik pedig nem hisznek benne, lapozzák át az asztrológia kategóriát.

2021. márc. 23. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1%

Semmiben és semennyire.


(sosem böngészem az asztrológia / babona kategóriát. Kint volt a kérdés a főoldalon)

2021. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Majdnem ugyanannyira,mint a Nap,a Hold katalizátor.
2021. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Vagy a Betelgeuse.
2021. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
az én ascendensem Oroszlán 8 foka,ha valaki spontán oda teszi az új dolgokat .....mindig bejön,pedig nem beszélünk össze.
2021. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

A Hold fontos én Nyilas vagyok Napilag,de Bak HOLdilag,az ismerőseim azt mondták én fejjel ugrok a mély vízbe,aztán rájöttek nem,a Bak Hold érvényesült.

Most mondhatnák beképzelem,nem nem véletlenül születtünk abba ahová születtünk.

2021. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

A hold a nőies, befogadó, érzékeny oldalunk. Ugyanolyan fontos belső figura, mint a nap. Anyai mintákat hordoz magában. Nőies, érzékeny figura lévén a férfiak többsége hajlamos elfojtani. Sokszor már egész kis korban lenevelik róla őket. Ezért jelent számukra nehézséget a szabad érzelmi önkifejezés. Van néhány kivétel: művészetben vagy divat szakmában dolgozó férfiak, illetve ha rák az aszcendens vagy a hold az első házban van.

Ezen kívül egy férfi horoszkópjában jelöli az anyját és a feleségét. Egy nő horoszkópjában jelöli szintén az anyját, illetve önmagát felség és anya szerepben.

2021. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
6-os ez demagógia,nem pontoztalak de ez egy baromság,hogy a Hold a nőies oldalunk,a Hold az az oldalunk amire titkon vágyunk,de más is.
2021. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

6-os tudod a Jupiter mire hat?


Na és a Mars?

2021. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, pedig amit #6-os írt, az a tradicionális interpretációja a Holdnak. Ha a modern vonalban hiszel, felőlem oké, de baromságnak ne hívd már a sajátodtól különböző tanokat...
2021. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést tedd már fel egy pszichológusnak is, szerintem feldobod a napját. :D
2021. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!