Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A holdjegy miben és mennyire...

A holdjegy miben és mennyire határozza meg az ember személyiségét?

Figyelt kérdés
Főképp azok válaszára lennék kíváncsi, akik értenek hozzá, foglalkoznak az asztrológiával. Akik pedig nem hisznek benne, lapozzák át az asztrológia kategóriát.

2021. márc. 23. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" Akik pedig nem hisznek benne, lapozzák át az asztrológia kategóriát"

Hinni kell benne? Aki nem hisz bene, arra nem is hat a holdjegy?

2021. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

6-tal értek egyet, én is így tudom.

A Hold az érzelmekhez, hangulatokhoz köthető, megmutatja mi az ami az érzelmi jóllétedhez, érzelmi egészségedhez szükséges, és hogyan reagálsz, ha azt nem kapod meg. Mik okozzák az érzelmeid, hangulataid változását. Mennyire és hogyan fejezed ki az érzelmeidet.

2021. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]

Lent jegyekre külön rámehetsz, ha érdekel...

2021. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan a lélekminőségedet mutatja.
2021. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen ugy gondolom eroteljesebben hat mint akar a napjegy, de en ezt akeppen vettem eszre magamon hogy a merkurom is megegyezik a holdjegyemmel, igy hasonlokeppen ki is jon belolem az a dolog amit erzek:)

Ja! Meg egy kis erdekessegkepp, aranytalanul sok az eletemben a szemkozti versenyzo, aki a vizonto rak napjegyukent, rengeteg sot szinte csak vizontoket vonzottam be tobbnyire az eletembe ?!

2021. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ui: oroszlan hold merkur lilith, venusz mars aszcendens elso hazas :)
2021. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába napjegyed az Oroszlán, ha a holdjegyed Halak, akkor ilyen titokzatos, önmagadban világot megváltó, álmodozó Oroszlán leszel! 🙂
2021. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 26. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!