Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi mennyire illik egy...

Kos férfi mennyire illik egy oroszlán nőhöz?

Figyelt kérdés
90%-ban eddig valamiért oroszlán lányokkal hozott össze a sors és mindegyikkel egyeztünk, nem tudom mennyire véletlen, kíváncsi volnék mások véleményére.

2021. márc. 23. 21:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Március 26.-i vagyok egyébként 19F
2021. márc. 23. 21:40
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem semennyire. Az exem tipikus kos, a legjobb barátnőm oroszlán és meg tudták volna fojtani egymást egy kanál vízben :D Mindkettő akaratos, néha fafej sőt indulatos is tud lenni. Vagy ha valaki az ilyen intenzív érzelmeket kedveli akkor passzolhatnak,én rák vagyok szóval nekem jobb a nyugi.

29N

2021. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
54%
Kos vagyok,igaz lány de szerintem a két csillagjegy vagy nagyon jó együtt vagy borzalmas, mivel nem minden oroszlán és kos egyforma. A sorsnak szerintem nem sok köze van ehhez, inkább véletlen egybeesésnek mondanám.
2021. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban múlik azon, hogy mindketten hisznek e a horoszpókban, mintsem az, hogy mi a horoszkópjuk. ;)
2021. márc. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában jó párosnak tartják a kos-oroszlánt, de persze ez nem garancia, mint többen írták is.
2021. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Kos vagyok és személy szerint kedvelem őket fiúban, lányban. Hasonló ivásúak! Volt is egy nagy Oroszlán szerelmem sokáig! Haverban pedig brutálisat alkottunk! Jó szívűek, bár ha beindulnak nem lehet őket leállítani! Néha durvábbak tudnak lenni, mint egy Kos. Főleg ha isznak! De tényleg aranyemberek! Akit a szívükbe zárnak, azt a végsőkig védelmezik!
2021. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ket dudas egy csardaban de ha a kos tipikus kos az oroszlan lehetoleg holgyben vannak lagyito tenyezok, igy a kosnak kepes atadni az iranyito szerepet nagyon jok lehetnek :)

Viszont tobb ilyen parossal talalkoztam, elvaltak es kopkodve utaljak egymast a mai napig:) (ott tobb esetben volt kos a no a kapcsolatban)

2021. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Oroszlány vagyok. Legjobb fiú barátom kos, legjobb lány barátnőm nyilas. A 3 tüzes jegy. Aztán van még kos haverom fiúból és minden ok. Kivéve egyet, aki kos, na ő vele brutális. Úgy fel tud bszni hogy egy kis impalának érzem a szaharában akire mindjárt ráugrom és lefojtom.
2021. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Össze illetek.
2021. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!