Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki tudná jellemezni az...

Valaki tudná jellemezni az oroszlán napjegyű, szűz aszcendensű, oroszlán holdú barátnőmet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy mennyire lehet ennyiből kitalálni egy személyiséget.

A (normális) válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Oroszlán napjegyű vagyok szűz aszcendenssel. Igazából azt látom magamon, hogy míg fiatalabb koromban inkább az oroszlán dominált, mostanában közel a 30-hoz már inkább a szűz jegyeit vélem felfedezni.

Nem tudom mennyire fog hasonlítani a barátnőd jellemére, nyilván nem vagyunk egyformák és van még néhány ház, ami befolyásolja. Alapvetően magamról azt gondolom, hogy barátságos, pozitív kisugárzású emberke vagyok. Elég magabiztos, szeretek a középpontban lenni, szeretem ha kikérik a véleményem, adnak a szavamra, bár mostanában mióta a szűz előtérbe kerül a véleményem akkor is megkapják, ha nem kérik. Sokat beszélek, fontos számomra a kommunikáció. Fontos, hogy ne beszéljek badarságokat, ha valamit nem tudok vagy nem biztos mindig utánanézek. Szeretem a spontán dolgokat. Nyitott vagyok a világra, szeretek utazni, érdekel a zene a film és a művészet, szeretetem kimutatása érintkezés útján történik(bújás, ölelés, simogatás stb.) Vannak terveim de nem görcsölök rájuk, inkább sodródom és úgyis odakeveredek ahol lennem kell. Igyekszem mindenben a maximumot hozni, hiszen ki csinálhatná jobban nálam ? :D Nem igazán érdekel az emberek véleménye. Ha valamit elkezdek azt végig viszem.. ha belepusztulok is (ez tuti a szűz, mert az oroszlán lesz*rná). Nem vagyok bosszúálló. A vitát nem szeretem de ha valakinek szüksége van rá rajtam nem múlik, megkaphatja... Megbízhatónak tartom magam, a megcsalás nálam nem opció. Akaratos, makacs és hisztis vagyok. Ha megsértenek hallgatással büntetek. Szeretek vásárolgatni, jó ízlésem van. Nem vagyok hirtelen haragú, nem húzom fel magam minden apróságon, én inkább lesz*rom :) Ha valami nem érdekel nem tudom magamra erőltetni, azonnal látszik rajtam. Elég bunkó vagyok vagy inkább szókimondó és elég közvetlen. Nincs tabu, simán kérdezek olyat, amire a másik köpni-nyelni nem tud. A szeretet mozgat, mindig tudnom kell, hogy szeretnek. Csomó minden van még de elfáradtam. Szemezgess. Pá.

2021. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és a dráma meg a nagy sztorik az alaptermészetünk része.
2021. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es: hát szerintem ez továbbra is Oroszlán, jól megy a pöffeszkedés :) + nem mondanám, hogy a Szűz eredményesebb csak azért, mert jobban gürizik. Az Oroszlánnak nagy álmai lehetnek (lásd a szeretem kezdetű felsorolásod), ezekhez néha komoly munka kell. Pl. szívesen csinál vállalkozást, az más kérdés hogy ott (legalábbis egy idő után) mások dolgoznak neki. De ha más nem, az elején valószínűleg azért neki is sokat bele kell tennie.
2021. márc. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szinte biztos, hogy nagyon dramatikus a leányzó. egyébként én imádom az oroszlánokat, nekem az aszcendensem oroszoszlán, nyilván vannak hasonlóságok, illetve eltérések is hold, nap- és aszcendens között. én személy szerint a szűzekkel nem jövök ki jól, bevallom szerintem nem ismerek (vagy legalábbis nem tudok róla) egy szűz aszcendensű embert sem. viszont a napjegyű szűzeket mindig érdekesnek tartottam, van bennük valami ellenszenves számomra. talán a túlzott rendmánia, meg az, hogy próbálnak állandóan feltűnni...
2021. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!