Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Bak...

Mi a véleményetek a Bak horoszkópú emberekről?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 17:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Írjátok le azt is, hogy nektek mi a horoszkópotok! Köszönöm
2021. ápr. 2. 17:39
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Lúzerek. Tudom, mert én is az vagyok. Bak és lúzer.
2021. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Bonyolult csillagjegy...egy megvilágosodott mester, Szepes Mária néni azt mondta, a Bak folyamatosan a karma műtőasztalán fekszik...ez kb azt jelenti hogy a nap 24 órájában hangsúlyosan ki van téve pozítív és negatív megtapasztalásoknak, feladatoknak, hibáknak és "vizsgálnak"...nem egy könnyű sors.
2021. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Bak/nyilas vagyok

Szoval duplan hatranyos helyzetu

Mert a bak foldias jellege allando utkozesben van a nyilas tuz jellegevel. Van mikor kiegyensulyozza a ketto egymast de alt folyamatos dontes melyik oldalamra halgassak.


Mikor a bak erosebb akkor nyugisabb alando dolgokat vinzok be. Makacsabb vagyok es logikusabban gondolkodom

2021. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Én bírom őket, mindig lehet velük nevetni.

Bár sokszor úgy viselkednek, mintha mindenkinél jobbak lennének, de csak ennyi a hátrány.

Meg nehezen rugaszkodnak el a földtől.

De amúgy mindig meghallgatnak, tanácsot adnak, talán még titkot is rájuk merek bízni

2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Bak vagyok,a lúzer az aki elfogadta a helyzetét! :) bak vagyok,de nem vagyok lúzer.
2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem értettek, különcök, egyediek.
2021. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekesek számomra, kedvelem a társaságukat, különlegesek, akiknél meg kell küzdeni, már azért is, hogy a közelükbe lehessen az ember. Bak jegyű férfiakhoz tudattalanul is vonzódom (lehet hogy kisugárzás miatt is)

Egy jelentős dolgot viszont észre vettem:

Ők vagy viccesnek és szórakoztatónak tartanak, vagy gyerekesnek és idegesítőnek. Szóval a humoron sok múlik.


Ikrek/nő

2021. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon bejönnek a bak férfiak, visszafogottak, szexik, látszólag magabiztosak. A férjem is bak. Ami zavaró számomra, ha nyilvánvalóan hibázik, de nem hajlandó elismerni. Én bika vagyok egyébként.
2021. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs miért,de a bakokkal mindig jól kijöttem,viszont nekem a bak nők túl egyhangúak,mindent az irányításuk alatt akarnak tudni és van egyfajta flegma stílusuk,amit nehezen tudok elviselni.

A bak férfiakkal viszont első látásra mindig megvan az összhang,nagyon zárkózott,de mindegyik akivel eddig találkoztam becsületes és jó ember.

Az én horoszkópom Szűz.

2021. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!