Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen "csillagjegyben születt...

Milyen "csillagjegyben születtél" - és milyen "jegyű vagy" valójában?

Figyelt kérdés
Kérem figyelembe venni, illetve tiszteletben tartani, hogy ez a kérdés nem az ezotéria zónában lett feltéve - nem véletlenül..

#valóság #tulajdonság #önismeret #csillagjegy #bolygókállása #magunkbanézés
2021. ápr. 4. 00:08
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
67%
Nyilas vagyok.
2021. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
úgy sejtem, csak a kérdés egyik felére válaszoltál.
2021. ápr. 4. 00:10
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Bak csillagjegyben születtem, jellemző is rám ami a bakokra leírtak.
2021. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
Ikrek, és gőzöm sincs
2021. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
84%
Nyilas vagyok, és részben igaz is rám. Egyszer poénból csináltam egy "teljes" horoszkópot, ahol az összes bolygó állásáról szó volt. Az úgy éreztem, hogy meglepően jól magyarázta a maradékot, amit a nyilasnak nem sikerült. Ezek amúgy főleg bak és halak tulajdonságok voltak.
2021. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Bika. A többi... hát fogalmam sincs. Kosnak szoktak tippelni, esetleg Skorpiónak-de azok szerintem sosem láttak közelről Skorpiót.
2021. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%
Oroszlán és nagyrészt passzol rám amit írnak, kivéve a luxuscikk és ékszerimádat. Ezt kb minden jellemzésbe leírják, de rám egyáltalán nem igaz.
2021. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
Bak
2021. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Akire a Napjegye tulajdonságai nem illenek, annak nem árt utána néznie a teljes asztrológiai táblázatának.


Egyébként én Rák vagyok és rám sok minden illik, ami a Rákokra jellemző:hiperérzékeny, empatikus, együttérző, érzelmes, hűséges. De leginkább a Halak az ami jobban leír engem. A Hold jegyem és aszcendensem is Halak, szóval az is közrejátszik. A Halak meg Rákok egyébként eléggé hasonló jegyek, viszont a Halak jobban szeretnek ábrándozni, filozofálni, művészlelkek és spirituálisak.

2021. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
16%
Az atlagos emberre jellemzo mindegyik csillagjegy tulajdonsaga. Ez a titka.
2021. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!