Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más Bak is van így ezzel?

Más Bak is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják hogy a Bakok és a Szűzek milyen tökéletes párt alkotnak, megértik szinte rögtön egymást, stb, de én ezt nagyon nem így érzem. Szinte az összes jeggyel nagyon jól kijövök csak a Szűzzel nem, ez miért van?

2021. ápr. 7. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindegyik ilyen kérdésnél bebizonyosodik, hogy hülyeség az egész, de ennek ellenére naponta vannak ilyen kérdések.
2021. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Egy buta embernek nem jut el a tudatáig az infó, ezért kérdezeik napról-napra a horoszkópos kérdéseket.
2021. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3: ha nem hiszel az asztrológiában akkor mit keresel itt?😑
2021. ápr. 7. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert nem csak az látja a kérdést, aki hisz benne.
2021. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első lány, aki szerelmes volt belém, szűz volt. Állandóan tökön rúgott.
2021. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szűz jegyű vagyok és nagyon jól kijövök a bakokkal, a legnagyobb szerelmem is bak volt. De megértem, hogy sokan nem kedvelik ezt a jegyet, néha én is irritálom magamat 😁
2021. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: igazából nem az hogy nem kedvelem őket, csak sajnos rossz tapasztalatom volt néhánnyal. És volt, akivel eleinte nagyon jól kijöttem, de aztán eltávolodtunk egymástól
2021. ápr. 8. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, ez sajnos rám is jellemző, képes vagyok 2 hátrahagyni kb bárkit, nagyon kevés emberhez ragaszkodom (hozzájuk viszont nagyon). Illetve sajnos megvan az a rossz szokásom, hogy soha senkit nem keresek, egyszerűen elfelejtem és emiatt rengeteg barátságom kopott már el :(
2021. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Bak - Szűz, mindkettő nagyon hasonló jegy. Zárkózottság, pénz, munka, hűség, magacsság.


Valamelyiknek mindig engedni kell, meg kell tanulniuk közös nevezőre jutni, ami általában könnyen meg van, mivel könnyen megbíznak egymásban, ezt tapasztaltam bakként.


Viszont nem minden Szűz szimpatikus, ahogy én sem vagyok minden Szűznek szimpatikus. Ez általánosítás.

2021. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!