Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nőkről vélemény?

Rák nőkről vélemény?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A legrosszabb természet. Mindenki hibás csak ők nem, ők jobban tudják, legyen szó bármiről.
2021. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Általános jellemzők

Érzékeny és kifinomult lélek, teljesen nyitott a világra, de ha megbántják, riadtan vonul vissza a páncélja mögé. Szeretete erős, hajlamos az önfeláldozásra is, hisz a megérzéseiben, amelyek rendszerint helyesek. Ha csalódik a valóságban, a képzelet világába menekül. Szerény és gyűjtögető típus, a leghűségesebb, legodaadóbb barát. Nehezen lesz szerelmes, ám mélyek az érzései.


Szerelmi jellemzők

Érzelmei mélyek, tartósak. Családcentrikus személyiség. Romantikus, szerelmes típus. Gyengéd természetű. Odaadó társ, jó szerető. Becsületességet, szenvedélyt, hűséget vár el társától. A szeretetért mindenre képes. Olyan társ való hozzá, akivel örömét, bánatát egyaránt megoszthatja."


Amúgy nem mondanám magam rossz természetűnek...

2021. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem rák. 7.eve vagyok érte odáig meg vissza. Jó, néha nem egyszerű vele, de osszessegeben (többi paromhoz képest) a legjobb számomra!
2021. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #1 és #3 esetleg megírnátok, a ti jegyeiteket?
2021. ápr. 14. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Vagyok. Szűz férj.
2021. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
# 1 vagyok, skorpió.
2021. ápr. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Az én tapasztalatom velük:

Általában, kedvesek, aranyosak és segítőkészek. De szerintem hajlamosak arra hogy manipulálják az embereket maguk körül. Habár ők nagyon érzékenyek, mások érzéseivel nem igazán foglalkoznak, nem túl empetikusak. Szerintem általában nagyon nőiesek mint viselkedésükben mint kinézetükben. Talán kicsit túl sokat is foglalkoznak a külsejükkel.

El vagyok velük, tényleg aranyosoka, de hosszabb távú barátságot még sosem sikerült kialakítanom egy rákkal sem.


(én nyilas nő vagyok)

2021. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rák nő vagyok :)

Igazából számít az aszcendens is. Az én férjem is rák :D hát mindkettőnk keményfejű, makacs, akaratos :) nem könnyű megállni hogy én hagyjam abba a vitát, de mégse tudnánk egymás nélkul élni.

Érzelgős, egyuttérző, sértődékeny, hűséges, ragaszkodó vagyok. Párom nem olyan érzelgős ő keményebb, viszont nagyon rá is igaz hogy ragaszkodó,hűséges.

Odavagyunk egymásért immár 18 éve úgy hogy sajnos gyerekunk nem lehet. De ezért egyikőnk se válna meg a másiktól.

Velem nehéz barátságot fenntartani, szerintem nagyon közvetlen vagyok, de mégis magamnak való, inkább elvagyok az én kis zárt világomban, nem érdekelnek a felszínes beszélgetések. Párom viszont nagyon társasági ember.

2021. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rák nő vagyok (oroszlán aszcendensel)

Hát azt mondják nem könnyű velem az élet :D viszont ha olyanom van,igenis kedves és segítőkész tudok lenni. Visszahúzódó is tudok lenni és baromira extrovertált is, helyzettől/társaságtól függ.

Ha valakivel veszekedem/vitába keveredek egyszerűen nem tudom csak úgy nyugodtan ott hagyni az egészet,addig fogok harcolni ameddig nekem lesz igazam.(mégha nincs is lol)

Sajnos elég hamar felkapom a vizet, bár mostanában már megtanultam ezt kontrollálni és aszerint a hit szerint élek hogy "az okos ember csendben marad".

Könnyen és nagyon hamar ragaszkodom azokhoz akik szimpatizálnak nekem,amit utálok is magamban hisz többször megjártam már. Nagyok az elvárásaim, mindig a tökéletes kell és magamból is azt szeretném kihozni,csak mikor hogyan sikerül hehe

Érzékeny is vagyok kissé, bár nem egészen annyira mint azt a rákról írja a sztereotípia.

Ha valami nem tetszik, rögtön utálok mindent és mindenkit >< plusz óriási hangulatingadozásaim vannak ami borzasztóan idegesít.

Na meg végül de nem utolsó sorban, mindent túl gondolok,egy óriási overthinker személyiség vagyok.

Sokan azt hiszik mert rák vagyok,elesett vagyok és gyenge/érzékeny ebből adódóan pedig nem tudom bevédeni magamat. Hát ezt már párszor bebizonyítottam,hogy nem így van! :D


A rossz tulajdonságaimon kívül még annyit leírnék hogy viszont nagyon jó tanácsokat szoktam osztogatni, igyekszem bíztatni az embereket (még akkor is, ha én jó magam is esek széjjel lelkileg)

Amúgy általában mosolygós vagyok,aki közel kerül hozzám és jól viszonyul felém nagyon is tudom szeretni. De már annyi is elég,ha nem néz rám gyilkos pillantással, máris szimpatikusabb! viszont azokat az embereket, akikről már első látásra rossz benyomásom van..őket nem igazán bírom megtűrni.


További szép napot! 18/L :P

2021. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erdemes a horoszkopot melyebben is vizsgalni ha on jellemzest szeretnel, es nem megallni a nap vagy aszcendens jegynel.

Altalanosaggab leirom en is Magamat hogy ne bonyolitsam tul:)


Rak napjegy, ikrek aszc de marsikus tipus vagyok a jegyeket es fenyszogeket osszesitve.

Ez annyit jelent hogy embertipusban en egy kuzdo rakocska vagyok, aki megy, csinalja, es lapozok ha valami esetlegesen nem ugy tortenik ahogy terveztem lapozok. Nem vagyok feltekeny tipus, szeretek tarsasagban lenni szorakozni, de nincsenek barataim, nem tudnak elviselni engem eleg nyers vagyok, es sokszor egyszeruen sok es egy nyamnyilabb embert elnyomhatok nem tudatosan aki gorcsosen akarja maganak “az elso helyet”-na nalam nincs ilyen es ugy gondolom minden ember mas mindig objektiven szemelyreszabottan vonom le a kovetkeztetest mindenrol. Nem gondolkozok sokat ha cselekedni kell, es ha kell valami azert teszek is es elveszem azt amire szuksegem van. De nem vagyok telhetetlen es becsulom azt amim van, feleslegesen nem foglalkozok massal csak azert hogy legyen. Nincs bennem megfelelesi kenyszer, es ugy gondolom helyzetekhez kivalo az alkalmazkodo kepessegem ugyanakkor vegletes, mert vagy akarom csinalni vagy nem es akkor odebb allok :) Nagy az igazsagerzetem, ha veszekedesre kerul sor en vagyok az aki ket szoval elintezi a masikat, provokativ es arrogans vagyok sokszor gondolom ezert sem vannak oda ertem 🤣 De akik meg kedvelnek pontosan ezert kedvelnek, es ezek szinten hasonloan nyers emberek akikkel szimpatizalok.

Nem vagyok tul empatikus. Viszont soha sem ragodok dolgokon es sok esetben vagyok boldog es mosolygos, ezzel egy bak-skorpio jelleget kiszoktam idegelni de mindemellett ezek a tipusu emberek imadnak a kozelemben lenni es vilagvege van ha veletlen rossz dolog tortenik velem es nem a fulemig er a mosoly akkor mindig nyustolnek es par perc alatt el is feledtetik velem ezeket a dolgokat es ujra idegesitem oket a vidamsagommal es fenyt viszek a mindennapjaikba :)


Talan ennyi kulso szemmel biztos masabb jellemzest tudnanak meg adni rolam :)

2021. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!