Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő, oroszlán aszcenden...

Vízöntő nő, oroszlán aszcendenssel (a holdam is vízöntő) és Rák férfi rák vagy ikrek aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok, vagy hogy melyik miben jobb? ☺️ Meg alapból a rák férfi- vízöntő nő párosításról mik a vélemények? Nem sokszor láttam, de nem hallottam eddig rosszakat.

2021. ápr. 21. 11:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A többi bolygómat is elmondhatom, ha ez számít.
2021. ápr. 21. 11:17
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Egy darabig jó lehet, de idővel a vízöntő ráun a rákra.
2021. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem túl érzelgős lesz a férfi a nőnek egy idő után.
2021. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a rákok érzékenyek, én Kos nő vagyok és volt egyszer egy Rák pasim, hát eleinte jó volt mert azt csinálta amit én akartam. De aztán ráuntam mert olyan halvérű volt szegény, ha hétfőn beállítod a sarokba pénteken még ott találod. Sírt mikor szakítottam vele. Szegény. Sajnáltam.
2021. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De nekem nagyon tetszik, hogy ilyen érzékeny..csak sajnos nem tudom kimutatni eléggé, hogy mennyire szeretem. Én tökre elhittem, hogy maximálisan kimutatom a törődésem. Aztán közölte, hogy úgy érzi ő jobban szeret engem, mint én őt. Nem tudtam most akkor mit csináljak..

Unalmasnak nem unalmas, de remélem később se lesz. Arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan kell bánni egy ilyen érzelmes pasival. Amúgy érdekes, mert érzékeny, de nagyon nehezen mutatja ki. Általában mindig látom ha van baja, de nehezen nyögi ki.

2021. ápr. 21. 11:54
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is eléggé érzékenynek tartom magam, de ha ezt elmondom bárkinek, csak röhögnek mert ők nem látják rajtam.🤣 Ettől pedig még jobban elérzékenyülök
2021. ápr. 21. 11:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg az általad maximálisnak vélt törődésed?
2021. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szereti az elismerő szavakat. Rengetegszer bátorítom őt és megdicserem, buszke is vagyok rá mert sokat dolgozik. Így kevesebbet is tudunk találkozni. Ezért is gondoltam arra, hogy akkor kéne még többet adnom mikor találkozunk. Míg én jól birom ha egy héten 2x találkozunk, ő nagyon rosszul viseli. :( Erre is szeretnék megoldást talalni, hogy ne erre koncentráljon, hanem arra a pillanatra amikor újra látjuk egymást.
2021. ápr. 21. 12:10
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha találkozunk, takarítok a lakásába ha úgy van. Együtt szoktunk főzni. Tehát én mindig ott vagyok mellette. Próbálom mindig éreztetni vele, hogy jó hogy van nekem.
2021. ápr. 21. 12:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Van még ötletetek, hogy mit tehetnék? Ősztől egyébként ha minden jól alakul, egy városban leszünk. Akkor minden nap tudunk találkozni. Lehet az segíteni fog neki. :)
2021. ápr. 21. 12:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!