Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lányt nehéz meghódítan...

Skorpió lányt nehéz meghódítani? Egy Ráknak gyerekjáték?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Én Skorpió lány vagyok. Próbált már meghódítani rák csillagjegyű srác, és nem sikerült neki. Persze ez nem csak a csillagjegyen múlik, de nálam személy szerint azért nem volt esélye a srácnak, mert túl érzékeny volt, nekünk skorpióknak ez pedig általában nem imponál. Persze, bírjuk, ha egy srác tud beszélni az érzelmeiről, mert fontos, de már nem azért ne haragudj meg, ti ezt sokszor túlzásba viszitek.
2021. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Illetve amúgy sem könnyű minket meghódítani
2021. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire hiszékeny.

Ha úgy áll hozzá ahogy te a kérdéshez, akkor nyert ügyed van.

2021. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
dehogy nehéz, csak nem éri meg
2021. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rak vagyok... Volt par skorpio exem... Hat... Egy skorpiot akkor tudsz meg hoditani ha meg engedi.

A leg tobb negativ tapasztalatom ezzel a csillagjegyel volt es nem csak parkapcsolat teren...

2022. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!