Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy írnátok körül egy bak...

Hogy írnátok körül egy bak nap jegy és aszcendens, illetve kos hold jeggyel rendelkező személyt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Érdemben csak annyit tudok hozzászólni, hogy a kos holdad alapján biztos teli vagy energiával amit érdemes lenne valami küzdősportba levezetni. A bak nap és aszcendens hatására pedig kicsit komolyabb lehetsz, határozott és céltudatos. De én csak hobbi szinten foglalkozok az asztrológiával, hátha egy szakértő többet tud mondani:)
2021. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a legjobb barátnőm telibe ugyanúgy bak nap és aszcendens, kos hold:D

Magabiztos, szeret irányítani, vicces nagyon, bár ha új embereket kell megismerni vagy beszélgetni kell valakivel mindig csendben van alig szólal meg.

2021. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Én ebben profi vagyok ebből élek. Általában azér ennél többet szoktam megtudni az emebrekről, de itt egy körülírás nagyjávól.

Az adott személy véleményem szerint alulkvalifikált, mert minden olyan ember aki kijárta az általános iskolát tudja, hogy a bolygók együttállása semmit nem befolyásol az életükben.

2021. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!