Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos + Nyilas? Mindkettőnknek...

Kos + Nyilas? Mindkettőnknek Szűz aszcendense van.

Figyelt kérdés
Összeillünk? Milyen lenne kettőnk szerelme, párkapcsolata? Ágyban passzolnánk?

2021. máj. 30. 00:37
 1/8 anonim válasza:
72%
Ezt nem egy csillagjegy fogja eldönteni.
2021. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se számít, de azért nagyon kíváncsi vagyok mit szólnak a "felálásunkhoz"!
2021. máj. 30. 01:08
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszek nagyon ezekben, az aszcendesekhez meg főleg nem értek de egyszer unalomból utána olvastam és a kos+nyilas pont hogy nagyon jó párosításnak volt írva. Ahhoz viszont hogy ki milyen az ágyban még annyi köze sincs a csillagjegyeknek mint ahhoz hogy milyen a személyisége.
2021. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kos és a Nyilas egymásért élő álompár! Szinte egybeolvadnak, mindketten spontán viselkednek, érzelmi megnyilvánulásaik hol az egyik, hol a másik irányban csordulnak túl. A Kost gyorsan elbűvöli a Nyilas szellemességével, kifogyhatatlan történeteivel, s cserébe nemcsak őszinte csodálatot kap, hanem lángoló szerelmet is. Igazán jól ki tudnak jönni egymással. Mivel mindkettőjüket fűti a tettvágy, és általában optimistán fogadják az élet kihívásait, egy percig sem unatkoznak. Spontán viselkedésük és optimista életszemléletük a garancia arra, hogy könnyen feltalálják magukat az élet nehéz pillanataiban is. S mert mindkettőjükben ott munkál a kíváncsiság is, olykor el-elkalandoznak egymástól, de hamar vissza is találnak. És még a megbocsátás sem esik nehezükre.Mert megbocsátani való mindig akad, a Nyilas ugyanis még a Kos mellett sem tud véglegesen gyökeret verni, és egy idő után a Kost is új csábítások vonzzák. Mivel mindketten igénylik a szabadságot, általában tiszteletben tartják a párjuk effajta igényeit. Így aztán ki-kiszállnak a közös fészekből, de azért hosszabb-rövidebb idő után, mintha mi sem történt volna, mindig visszatérnek egymáshoz. Ezért a kapcsolatuk akár a sírig is eltarthat.
2021. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindkettőtöknek szűz aszcendense van,az durva. :) ..én szűz vagyok és eléggé kritikus személyiségű.
2021. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Kifejtenéd mit jelent ez a kritikus személyiség?? :D
2021. máj. 30. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát..nemis tudom hol kezdjem. 😀 nyilván utána olvastál valamennyire.

Tulajdonképpen nagyon hamar rááll a szeme és az esze olyan dolgokra ami nem tetszik és ezt szóvá is teszi a szűz.Egyből észreveszi(analiktikus) ha hiba van a rendszerben,ha valami kicsit is másképp történik mint ahogy elképzelte vagy tervezte.

Van egy szűz barátnőm és igazából elég jól kijövünk,de nem hinném hogy a párkapcsolat annyira működne( magamból indulok ki).

2021. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ágyban jól működne a kapcsolatotok és hasonlóan lendületes személyiségek vagytok, így ha van bennetek egy kis bölcsesség és tolerancia, akkor az élet egyéb területein is jól összeillettek majd.


A szűz aszcendens miatt mindkettőtökben megvan a kritikára való hajlam, de mivel ebben is hasonlítotok, így nem esik majd nehezetekre alkalmazkodnotok egymáshoz és úgy működnötök, ahogyan a másik elvárja azt. :)

2021. aug. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!