Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a nyilasok, akiket...

Milyenek a nyilasok, akiket ismertek? Megírnátok hozzá a saját horoszkópotokat is?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Nyilas mozgalom, és a Szálasi kormány volt az egyik legkegyetlenebb az ország történetében.

Sok vérengzés, kínzás, gyilkosság tapad hozzájuk.

Én nem járnék ilyen nyilas emberrel, szerencsére nem is ismerek ilyet.

2021. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösz tesó! :D Észben tartom.
2021. jún. 1. 19:12
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Én Nyilas vagyok.


Jó tulajdonságok: őszinte, optimista, jó humorú. Nagyon igazságszerető vagyok (mondjuk ez nem biztos, hogy előny ebben a világban). Sohasem játszmázok.


Rossz tulajdonságok: tetű lusta vagyok, nem vagyok kitartó és nem bírom elviselni a hülyéket. Türelmetlen vagyok, nem szeretek várni.


Egyébként szeretem a változatosságot, szeretek utazni. (A változatosság nem a párkapcsolatra vonatkozik, hűséges típus vagyok.) Nagyon könnyű felhúzni, de miután kitomboltam magam, teljesen lenyugszom. Velem nem fordulhat elő, hogy rágódok egy problémán és nem mondom el, hogy mi a kínom, hanem pl. napokig nem szólok a másikhoz. Az ilyesmit el sem tudnám képzelni, nem is értem az ilyen viselkedést. Nem vagyok bosszúálló.


Remélem, segítettem :)


37N

2021. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a választ. :)
2021. jún. 1. 20:54
 5/16 anonim válasza:
50%

Amit a 3as írt az ugyan az mint a legjobb barátnőm viselkedése csak annyi hogy, ő nem mondja ki a nemet hanem burkoltan.


Én mérleg vagyok

Jellemzésem nyugodt de néha "bolondos". Szeretem a morbid és a perverz humort.

Át gondolom hogy miket írok a másiknak. Néha csak egyedül szeretek lenni de van amikor folyamatossan társaságában. Ha kell várni akkor várok. Kicsit lustább vagyok de ha kell valamit csinálni akkor azt megcsinálom. Párkapcsolatban hűséges vagyok.

Ritkán befolyásolok embereket de nem nagyon. Jó titoktartó vagyok.Szeretek e-sportolni de a valós sportott nem szeretem. De leginlább optimista vagyok és próbálok a jobb részsére koncentrálni a dolgoknak (de nem sokszor van mikor nem találok optimista szemlátást.)

2021. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem a horoszkóptól függ a személyiség. Nekem is nyilas a horoszkópom, de én a 3-as válaszolóval ellentétben kitartó vagyok, viszont nem vagyok optimista. Nem szeretem a változatosságot és utazni sem kimondottan szeretek. A többi nekem is hasonló, de szerintem más jegyeknél is fellelhető a jó humor, az őszinteség stb. Szóval tök8, hogy kinek mi a horoszkópja.
2021. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
67%
Soha többet nem kell Nyilas.😭😭☹️☹️
2021. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Miért 7-es, összetörte a szíved?

2021. jún. 2. 15:00
 9/16 anonim válasza:
Nekem apám nyilas: jókedélyű, kiegyensúlyozott, fontos neki a jó benyomás. Van művész vénája, de közben szereti a manuális dolgokat, barkácsolást. Okos. Jó a humora. És a fenti folyamatos jó benyomás miatt hajlamos magába folytani a dolgokat. Mismásolni is.
2021. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nyilas vagyok, de nem mondható, hogy olyan jó kedélyű vagyok. Nincs művész vénám, és nem szeretek barkácsolni. Egyáltalán nem köt le..

Okos vagyok, a humorom jó.

Nem folyton magamba a dolgokat csupán azért, hogy jó benyomást keltsek, szóval nem színédzkedem.


Tanulság: A horoszkóp egy nagy hülyeség. Ne ez alapján válassz párt!

2021. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!