Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon bejön egy skorpió...

Reina de Corazones kérdése:

Nagyon bejön egy skorpió férfi és én is neki(Bika nő).Köztünk nagyobb kor különbség van 12 év.Tegnapelött történt valami félig meddig közünk de tegnaptól kicsit hűvös a viselkedése.Figyeli amit fel töltök az Instára. Miért nem lép?

Figyelt kérdés
Meg engem is figyelt picit ma szerintem de nem tett semmit még akkor sem mikor odamentem hozzá.

2021. jún. 9. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert skorpió. A skorpió nem lépnek, csak miután kinyílt a harmadik szemük.
2021. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szexet akart, de rájött, hogy te többet szeretnél.
2021. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A skorpió nem lépnek, csak miután kinyílt a harmadik szemük."

Akkor minden skorpió szűzen fog meghalni.

2021. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fejlemények:picit provokáltam úgy,hogy rövid nadrág és crop-top pólót vettem fel és megvártam mig megjelenik mivel ő kulcsos és kb 3 lépésre van a lakásomtól a hely ahol késziti.Elmosolyodott,aztán lejebb ment a tekintete a hasamra(szerintem nem az izgatta,hogy nem vagyok lebarnulva hanem...) Átadtam neki egy kis részletet amit irtam a könyvemhez meg egy levelet aztán hazamentem.Most várom a reakcióját arra amit irtam.
2021. jún. 10. 13:06
 5/7 anonim válasza:
100%
A legrosszabb jegy.Duzzog állandoan mint egy hülye gyerek.Egyik nap ezt akarja,másik nap azt.
2021. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
5 Egy ember nem a horoszkópja miatt duzzog.... Ezerféle pszichés ok lehet a háttérben. Ez nem tudomány.
2021. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap pl nagyon érdekes volt a délután.Lementem az épületem elé és úgy elösször mikor lementem akkor nagzon bámult még a kocsiból is mikor ment haza,majd másodszor úgy tettem mintha nem izgatna,hogy látni fogom-e még aznap hanem csak levegőzök meg napozok.Erre mikor kijött kezdett piszkálodni de ugy viccelődve,majd fogta a telefonját és lefényképezett saját magának,meg zavarba hozott,utánozta a mozdulatom,meg amikor megjelent egy ismerőse és arrább mentek sokat figyelt,késő este online volt(nem jellemző rá,hogy éjjfél előtt telefonozik)és viccelődve kötekedett ő mondja úgy volt én meg hogy nem.Ma meg nagyon fura volt elöbb megint piszkálódott viccesen mikor elmentem a Kulcsos mühelye elött aztán mikor bementem egy pillanatra beszélgetni azt mondta ne jöjjek meg mit szólnak a szomszédok meg igy.Nem értem a viselkedését.
2021. jún. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!