Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió gyerek hajlamos az...

A skorpió gyerek hajlamos az agresszív viselkedésre, gondolatokra?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Találkoztam párral, szóval szerintem igen. Én is agresszív voltam gyerekként, skorpió vagyok.
2021. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Most ezt tapasztalat alapján mondom, mindenki döntse el mit gondol a horoszkópokról.


Én ismerek egy csomó skorpió fiút és ők mindenek csak nem agresszivak.


Viszont lányok közül van pár aki agresszív

2021. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ehhez látni kell a teljes radixot.


De...


Maga az archetípus magában hordozza az agressziót, lévén a Plútó, és Mars uralkodókkal.


Viszont a Skorpió a Kossal ellentétben negatív polaritású vízjegy, tehát reaktív. Az agressziója minden esetben "válasz" egy őt ért ingerre, ami szélsőséges esetben akár származhat bármilyen más időpillanatból, és más embertől/eseménytől, mint akin/amin az agresszióját megéli(projekció).


Mivel vízjegy, így érzelmi beállítódása lévén az agressziója gyökere is érzelmi jellegű, racionális érvekkel felesleges megpróbápni hatni rá.


Mint írtam, ez magára az archetípus jellemző, nem minden Skorpió Napjegyű emberre. Ezért dolgozik egy asztrológus a teljes születési ábrával. Például egy Skorpió Napjegyű, de gyengén álló Marssal rendelkező szülöttben ez az erő kevésbé munkál.


Viszont...


Gyermekpszichologia.


Én gyerekpárti vagyok, és azt tartom, hogy a gyermek viselkedése minden esetben a szülőt tükrözi, így ha a gyermek agresszív, akkor a szülőnek érdemes magába néznie, hogy miért, mire reagálhat így a gyermek.


Visszatérve a téma asztrológiai vonatkzásához, a Skorpió energiákkal rendelkező gyermekneknek érdemes megfelelő energialevezetési csatornát keresni, ugyanis az átlagnál jóval komolyabb, sokszor nem tudatos/rejtett erőkkel, energiatartalékokkal rendelkezik. Ennek egyik kiváló formája például a harcművészet. Nem kűzdősport, harcművészet. Ugye az utóbbi komoly szellemi tartalommal is bír, egyfajta út az önismeret felé. A megfelelő mestert kell megtalalni, aki jó példa, nemes jellem.


Mi a gond egyébként?

2021. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a skorpió öcsémre gondolok vissza gyerekként, a válasz igen.
2021. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkori haverom skorpió volt és agresszív volt, viszont miután engem nem tudott megfélemlíteni, visszavett és jó barátok lettünk, én halak vagyok.
2021. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szintén gyerekkori haverom volt egy skorpió. Ismerkedésünk elején (általános iskola 1.osztály) lökdösött meg pofozgatott, majd ezt megelégeltem és úgy pofán vágtam hogy megeredt az orra vére😂😂 azóta is baràtok vagyunk és tudja nem mindenkivel szarakodhat. Mert egyébként mai napig szeret keménykedni, aztán meg jól leoltom és bekussol 😂😂
2021. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Skorpio gyerek vagyok

A legkevesbe sem vagyok agressziv, sot...

Kifejezetten szotlan szereny es visszahuzodo vagyok

Senkinek nem tudnek artani

2021. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nincs köze horoszkóphoz, ha igen talán a rossz környezet, stresszes élet miatt. Ajánlom figyelmedben a tanulom magam csatornát youtubeon van egy videójuk a horoszkópokról :)
2022. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!