Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és kos legrosszabb páros?...

Rák és kos legrosszabb páros? Tényleg annyira rossz páros? Én Rák vagyok legnehezebb Skorpióval jövök jól ki pedig állítólag szuper páros!

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kos vagyok, rák a párom és nem hinném hogy rossz a kapcsolatunk. Tudni kell kezelni a másikat.



Én kosként a bakkal és az oroszlánnal nem tudok kijönni.

2021. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ennek még mindig nincs köze ahhoz hogy mikor születtél. Mondjuk úgy még jó hogy nem jössz ki a másikkal ha úgy kezded hogy fuuh ő iker és vele nem jövök ki szóval utálni kell ›:(
2021. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mert RáKos.
2021. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Exemmel így voltunk, és jó kapcsolat volt... a végén elhidegültünk egymástól ugyan, de egy olyan 5 évig nagyon jól elvoltunk és szerettük egymást; messze nem volt igaz a háromnegyede sem annak, amit az ilyen "melyik csillagjegy melyikhez passzol" okosságban írtak.
2021. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!