Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán Nap vagy Oroszlán...

Oroszlán Nap vagy Oroszlán aszcendens nyer meg egy párbajt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Oroszlán Nap
Oroszlán aszcendens
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A napot és a holdat erősen befolyásolják a szülői minták. Ebből a szempontból az aszcendens nagy általánosságban egy tisztábban, könnyebben megélt belső figura, azon túl, hogy az aszcendens az Én elsődleges perspektívája. Ha az aszcendens terjedt volna el a bulvármédiában, akkor szerintem sokkal többen hinnének az asztrológiában.
2021. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a két fajta oroszlánt így nem ismerem de alapvetően a vadon törvénye azt diktálja, hogy a nagyobb erősebb gyorsabb fiatalabb oroszlán nyer. És alapvetően az oroszlán ugye megöli a másik oroszlán kicsinyét és magához ragadja az asszonyát ami azért durva :D
2021. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd párbajozok egyet a párommal (én oroszlán aszcendens,ő oroszlán nap),és meglátjuk:D
2021. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"az aszcendens nagy általánosságban egy tisztábban, könnyebben megélt belső figura"



Az aszcendens nem a jellem resze, mert nem all ott egitest. Az az eletsors resze. Nekem Rak aszcendensem van, egyben a dominans jegy, de nem a Rakkal azonositom magam, hanem a napjegyemmel.



37F incel

2021. jún. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es Írod, hogy nem áll ott égitest (neked), nekem oroszlán aszcendens és szinte rajta áll a Jupiter (1 fokon belül van az aszcendens és a bolygó) az aszcendensen. Erről mi a véleményed? 😃
2021. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!