Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kosok! Milyen a személyiségetek?

Kosok! Milyen a személyiségetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Tökéletes! 😃

Viccet félretéve én kedves vagyok mindenkivel, birka türelmem van egy ideig de utána ha továbbra se veszi észre magát az illető és csinálja a hülyeséget akkor vége.

Szeretek viccelődni sokszor de ha szar kedvem van utálom ha nem lehetek egyedül.

Eltervezek valamit és pár perc meggondolom utána megint vissza és így tovább, nagyon idegesítő.

Szeretek beszélni meg porogni, nincs nagy alvasigenyem és csak akkor vagyok csendben ha nem érdekel a téma vagy utálom az illetőt.

Egy kos lány ♈

2021. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
Hát szerintem menj el állatkertbe, ott találhatsz kosokat.
2021. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem az asztrológia kategóriában miért jönnek ide a horoszkóp ellenesek 😃
2021. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi én se megyek a politika kategóriába okoskodni mert nem érdekel, ha valaki hisz az asztrológiába magasról lefogja tojni ezeket 🥱
2021. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem a humort, és aktív vagyok. Szeretek segíteni másoknak. Begurulok, ha a dolgok nem úgy mennek, ahogy én szeretném. Még ha teljesen hülyeség amit mondok már csak elvből se másítom meg, legfeljebb úgy csűröm csavarom a szót, hogy jobban hihetőbb legyen. Igazából így 29 éves nő létemre jöttem rá, hogy a pozitív tulajdonságaim ellenére egy jó nagy köcsög vagyok.
2021. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vadállatok, de nagyon bírom őket, mert én is az vagyok! 🤭

Amúgy hatalmas a szívük! 💗

2021. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

A szél fú.

A zöld fű.

A Föld kering.

A Nap korong.


- ANYÁD PICSÁJA! 😅


https://www.youtube.com/watch?v=lo0_JsrWI_A

2021. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Alapvetoen a legoszintebb, legnyiltabb jegy az osszes kozul, (ami sokszor persze kiveri a biztositekot, mert nem mindenki viseli el a nyilt oszinteseget, ugyanis a kosnak nincsen diplomaciai erzeke a talalashoz. :D )

Tehat, ami a sziven a szajan tipus, amivel sokszor megbanthat masokat, akaratlanul is.

Szamara az oszinteseg a legfontosabb dolog egy (csaladi, barati, par) kapcsolatban!! Nem turi, ha atverik!!

Segitokesz, rendes, lehet ra szamitani, joindulatu, onzetlen!!

Altalaban megbizhato..

Johiszemu, onallo.

Turokepessege az egekben, de ha vki nem tudja, hol a hatar, egyszer csak hirtelen elfogy a turelme es akkor mar keso visszaforditani a dolgokat, feloklel a szarvaval, ha esetleg nem okozna vegzetes sebeket, a dofesere orokre emlekezni fogsz, az garantalt.

Konnyen megbocsajt, de a serelmeket a lelke melyen orokre megorzi..

Naiv, konnyen kijatszhato, atverheto, viszont van egy hetedik erzeke, ami segiti a hetkoznapokban.

Emocionalis tipus, szinte mindig az erzelmei vezerlik mindenben.

Igenyli, h szerethessen es h szeressek.

Nagyon szenvedelyes tipus!

Sorozatos csalodasok/ serelmek utan, kepes az erzelmi eltavolodasra, passzivitasra, semlegessegre, ha egyszer idaig eljut vkivel kapcsolatban, mar nem fogja erdekelni tobbe az illeto, orokre semleges marad a szamara.

Mozgalmas eletet el, sosem all le.

Allandoan otletel, mindig uj celokat tuz ki maga ele (teny, h legtobbszor a megvalositasig nem jut el, de igyekszik).

Akaratos, nem ad masok velemenyere, ugy eli az eletet, h csak magara szamithat es mindent o tud a legjobban, altalaban o szolgal tamasztekkent..

Nagyon tudja elni az eletet, o az, aki kikaparja maganak a gesztenyet..

Sokoldalu, minden erdekli, amivel tobb lehet.

Eletvidam, megtalalja mindenben a szepet es jot, nem eloiteletes, a tapasztalataibol merit.

Gyors eszjarasu, gyors felfogasu, legtobbszor kovethetetlen..

Mindent akar egyszerre es azonnal. ;)

A multat “elfelejti”, a jelent eli, a jovot tervezi!

....

2021. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!