Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ez Vízöntő nyaklánc?

Szerintetek ez Vízöntő nyaklánc?

Figyelt kérdés

Ez az oldala a kancsó

[link]


Ez az oldala meg a víz

[link]

[link]


Ti is így látjátok?



2021. júl. 7. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem😅
2021. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor te mit látsz benne?

Egyébként ki hiszi el hogy ez pont a véletlen műve hogy egy vízöntőre hasonlít ez a medál? Főleg hogy a viselője is Vízöntő. Tehát?

2021. júl. 7. 16:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok benne semmit. Nem tudom, de én vízöntő vagyok és sehogyse látom bele a vízöntőt.
2021. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert két oldalas, egyik oldala a kancsó, a másik oldala a víz. Ezért nehezebben észrevehető de lehet a viselője pont így akarta hogy ne legyen annyira egyértelmű hogy levágják a csillagjegyét, lényeg hogy ő tudja hogy azt ábrázolja. Ez az én véleményem
2021. júl. 7. 16:58
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

eleve ennél rondább "ékszert" nem láttam még. inkább hadonlít egy homokoszsákra. homokoszsákot szoktak rakni árvíz idején, max ennyi köze van a vízöntőségre.

de a horoszkópok bármilyen jelző lehet. amit te vízöntőnek mondasz az lehet kelta horoszkóp szerint mondjuk jegenyefa, vagy viking szerint mondjuk egy kerek tömlő sajt stb. nagyon rá vannak cuppanva az emberek az értelmetlen horoszkópozásokra.

2021. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha értelmetlen lenne, miért van ennyi ember “rácuppanva”? Persze amíg csak a napjegyét nézi az ember, nem állhat össze miért foglalkoznak ennyit az emberek az asztrológiával, de egy teljes születési képletet megnézve sok minden értelmet nyerhet.
2021. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ok a star warsra is csomó ember rá van cuppanva mégsem jelenti azt, hogy lenne bármi értelme a valós világban
2021. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem annyira ugyanaz a kettő, de rendben :D Számodra nincs értelme, sok ember számára van :)
2021. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

úgymond az embereknek kitaláltak egypár pszichológiai és viselkedés mintákat. csakhogy örüljenek....

megvan adva h milyenek mondjuk a bbika jegyűek. elolvassa egy bika jegyű s elájúl azon h szerinte is mind igaz. de akkor is ha mondjuk most becsapnánk az illetőt s felolvasnánk más csillagjegyű tulajdonságait s azt hazudnánk neki h ez mind a bikára jellemző. ugyanúgy elfog ájúlni tőle s igazat ad stb. holott igazságszerint mondjuk h az ikrek jelllemei voltak. na de amint ezt bevalljuk rögtön azt mondja h tudta végig h valami nem stimmelt stb.


értelmetlen ostobaság az egész. sztem minden ember totál másmilyen.

2021. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja s a nyakék ocsmány s idióta az aki szerint szép s h valamire jó stb.
2021. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!