Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok mesélni nekem a...

Tudnátok mesélni nekem a mérleg horoszkópról?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

nehéz nekik a döntés

artalmatlanok(mondjuk nem a Candyman aki megölte a halloweent és Dalia Dippolito 🤣)

2021. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mérleg Archetípus:


Analógiák:

harmónia, alkalmazkodás, csábítás, egyensúlyozás, konfliktuskerülés, kapcsolathalmozás, esztétika, kellemesség, kedvesség, figyelmesség, szórakoztatás, hiúság, megfelelés, társfüggőség, igazságérzékenység, jog, véleményérzékenység, elvárásérzékenység, kapcsolatteremtés, diplomácia


Általános Jellemzés:

Célja a harmónia megteremtése és a szélsőségek kiegyensúlyozása. Külsőleg és belsőleg is fontos neki, hogy minden szép, harmonikus és kellemes legyen. Akkor érzi jól magát, ha a környezetében visszajelzést kap arról, hogy ő mennyire rendben van. Rendkívül alkalmazkodó és megfelelni vágyó karakter. Állandóan figyeli környezete véleményét, elvárásait és igyekszik aszerint formálni önmagát kívül-belül. Érzékeny az igazságra, a középútra. Hivatás szempontjából vonzhatja a jog és a diplomácia, ahol beválthatja igazságérzetét és a két oldal közt való egyensúlyozó és kapcsolatteremtő képességét. Ezen kívül vonzhatják a művészetek is, ahol kiélheti esztétikai szemléletét, ugyanis nagyon jól tudja, hogy mi mások számára a szép. Mindennél fontosabb számára a jó kapcsolatok kialakítása. Konfliktuskerülő. Ritkán kezdeményez és nehezen mond nemet, illetve nagyon nehezen szakítja meg a kapcsolatait.


Problémakezelés:

Hajlamos elterelni a figyelmet a problémákról vagy felruházni azokat valamilyen kellemesnek tűnő tulajdonsággal. Sokat őrlődik a végletek között, mire elindul valamilyen irányba és a legjobb, ha ebben nem kell egyedül lennie. Szinte minden problémáját igyekszik más emberek bevonásával elrendezni. Nagyon nehezen konfrontálódik a nyers valóság fenyegető mivoltával. Inkább úgy tesz, mintha az életnek csak szép oldala lenne.


Életcéljai:

harmonikus kapcsolatok kialakítása

pozitív énképének mások általi megerősítése

az életben felbukkanó ellentétek és végletek kiegyensúlyozása

mások szórakoztatása, lenyűgözése

művészi megnyilvánulás


Fontos:

A fenti jellemzők a következő esetek bármelyikében jellemzőek lehetnek valakire.


1. Mérleg Aszcendens

2. Aszcendens uralkodó a Mérleg jegyben

3. Mérleg Nap

4. Mérleg Hold

5. Planéták az első házban, Mérleg jegyben

6. Bezárt mérleg jegy az első házban

7. Az első házba bezárt jegy uralkodója a Mérleg jegyben

2021. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
2-es én mérleg vagyok és tényleg ilyen a személyiségem!
2021. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mérleg az egyik legokosabban gondolkodó jegy.


A mérleg annyiból jó jegy, hogy okosan tud gondolkodni, mindig átgondolja, hogy mit csinál. Nem nagyon lehet manipulálni, mert a legtöbb dolgok többségén átlát, hogy mire megy ki a játék.


Együttérző.


De viszont iszonyatosan bosszúálló, ha valaki megbántja azt megjegyzi, nem felejt.


Nem tudja a lelki sérelmeket feldolgozni úgy egyhamar, amíg aki megbántotta egy nagyon jó dologgal nem engeszteli ki.


Az irígység is sokszor benne van.

2022. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es Egy ilyen rövid,tömör és egyben tökéletes leírást magamról még soha nem olvastam.
2022. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!