Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Végső elkeseredettségemben...

Végső elkeseredettségemben megpróbáltam a csillagok segítségét kérni jóstól. Nyilas nő, mérleg aszcendens, szűz hold alapján megtudtam a csillagjegyeim, melyik jegyhez és aszcendenshez passzolna? Friss infók ezek nekem. Kíváncsi vagyok csak.

Figyelt kérdés

Több sikertelen párkapcsolatom volt már, és rettentően el vagyok keseredve. Nagyon szerencsétlen vagyok szerelmi téren. Minden ismerősöm, barátom szinte házas, vagy stabil a kapcsolat, régóta együtt vannak valakivel. Gyerek jön. Csak én vagyok az egyedülálló. Nagyon megvisel és szörnyen magányos vagyok.


A volt párjaim bak, bak, négy éves kapcsolat.. ugyanakkor született, mint unokaöcsém, ezt innen tudom. Második: Nyilas, nyilas. Nyilas és rák utána. Ezek csak tippek, de a nyilas az biztos. Holdakat nem tudom. Legutolsó párom vízöntő mérleggel. Tudtam, mikor született, mert csodagyerek volt régen, alig maradt életben.


Szüleim rák, vízöntő és oroszlán vízöntő, ha ez számít, mert Nekik is ki lett számolva.



Több infó esetleg, ha kell rólam(?):


Merkur - Skorpió

Vénusz - Mérleg

Mars - Vízöntő

Jupiter - Kos

Szaturnusz- Bika

Uránusz - Vízöntő

Neptunusz -Vízöntő

Plutó -Nyilas

Lilith - Nyilas

Asc csomó- Oroszlán



Ascendens - Mérleg

II. Ház. - Mérleg

III. Ház - Skorpió

IV. Ház - Bak

V. Ház -Vízöntő

VI. Ház - Halak

VII. Ház. - Kos

VIII. Ház. - Kos

IX. Ház. -Bika

X. Ház csúcspontja - Rák

XI. Ház - Oroszlán

XII. Ház. -Szűz


Köszönöm


2021. júl. 8. 18:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Asztrológusként mondom, hogy nem lehet előre a jegyek vagy bármilyen horoszkópelem alapján párt választani. Nincs olyan, hogy tökéletes egyezés. Minden emberben van valami, ami taszítja a másikat. A párkapcsolatokat csak utólag a szakítás után vagy a kapcsolat közben érdemes vizsgálni. Főleg abban az esetben, ha ismétlődő problémák merülnek fel és abból lehet tanulni, hogy ne csináld többet, de előre nem lehet semmi konkrétat mondani.


Az asztrológiának a párkapcsolati (szinasztria) területe a lehető legbizonytalanabb, mert nem az a megoldás, hogy olyan embert találj, aki passzol hozzád, hanem hogy változtass önmagadban azokon a dolgokon, amelyek megakadályozzák, hogy egy normális kapcsolatod legyen. Nem a keresés a megoldás.

2021. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
Látod kérdező, a borzalmas természeted miatt nincs senkid. :D
2021. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

"csillagok segítségét kérni jóstól"

Tán korod miatt nem ismered a valamikori reklámot: "Cipőt cipőboltból!"

Ne keverd a két "szakmát" jós és asztrológus!

Ha mindenáron meg akarsz szabadulni pénzedtől, akkor is nézzed meg, hova teszed.

Lábtörés esetén ne fogorvostól kérj tanácsot

2021. júl. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#10


1999-es szuletesu a kerdezo. November 29. es december 1. kozott. Tehat mielott azt hinnetek, hogy 40 felett tul van mar ket valason, a drama mertekebol itelve :)



37F incel

2021. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
#14 tehát húszonéves és a kutya nem akar vele együtt lenni, érdekes.
2021. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Borzasztó kötekedő jellemnek tűnsz, nem csoda, hogy nem kellesz a kutyának sem. Stabil, élhető párkapcsolatot ugyanis két kiegyensúlyozott ember tud létrehozni. Belőled hiányoznak ezek a skillek, ezen a hiányos asztrológiai tudásod sem tud javítani, sőt…
2021. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Belőled hiányoznak ezek a skillek"



Pont az, hogy nem hianyoznak, sot.... Csak nem akarja megelni, mert akkor gyengenek tartana magat. Ugy eli meg, hogy a sajat hasznara forditja.


Merleg ASC, az ura Merleg Venusz a keplet vegso diszpozitora az I. hazban. Szignifikans Nyilas es Vizonto erdekeltseg, deli holdcsomo szinten a Vizontoben. Ez egy elegge maganyos (de egyben szabad) szextil. A tarsadalombol kirekesztett nomad felfedezo. Kozoskodni? Neeeeem... Ez jelenti szamara a komfortzonat. Hallani sem akar rola, hogy a tarsadalom elismert tagja legyen.



37F incel

2021. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ne is csodálkozzon, hogy egyedül van.
2021. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Olvasva a kérdező hozzászólásait... Itt nem az a probléma, hogy rossz csillagjegyüekkel volt dolga. 😬


Kérdező! Olvasd vissza magad, és talán rájössz, hogy a stílusod és maga az az alpári stílusod az, ami végett nem működött a párkapcsolataid és ezért nem is fog. Rossz helyen keresgélsz, előbb magadon kell formálni, hogy normális hangnemben válaszolj és nyilatkozz mások felé. Illetőleg ne legyél már ennyire megkeseredett és irigy, és ne akarj görcsösen keresni magadnak párt.


Üdv egy feleség és egyben, anya.

2021. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Csapatba verődve hergelitek a kérdezőt, aztán neki rossz a stílusa, mi?
2021. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!