Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek a Halak nőkről mondott...

Ezek a Halak nőkről mondott állítások tényleg igazak?

Figyelt kérdés

-Szubmisszívek

-A nyakuk az erogén zónájuk

-Érzelmesek

-Hűségesek


Mi igaz és mi nem? Elsősorban halak nők, illetve az őket jól ismerők válasza érdekel.



2021. júl. 8. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

-Rám ez az erogén zónás dolog igaz(nyak)

-Én csak kicsit tartom magam szubmisszívnak.

-Érzelmes lennék, csak sajnos olyan családban nevelkedtem, ahol nem mutatjuk ki nagyon az érzelmeinket( de a barátaimnak hála, már dolgozom, a kimutatásán). Szóval ez ilyen is-is.

-Hűséges. Hmm hát erről nem tudok nagyon nyilatkozni, de olyan 50-50%-ra mondanám. Az esélyét a megcsalásra.



•egy halak nő

2021. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es!


Mit jelent az, hogy kicsit vagy szubmisszív?

Miért lépnél félre egy kapcsolatban?

2021. júl. 8. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Van bennem sub hajlam, hozzá nem lehet érni a nyakamhoz, egyszerűen nem bírom elviselni, érzelmes vagyok, de nem hűséges.
2021. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Annyira igaz mint az összes többi horoszkóp tulajdonság. Van akire igaz, van akire részben, meg van akire semennyire. Szóval ne a horoszkóp alapján akarj következtetni a másik ember szexualitására, erogén zónáira, hanem az által hogy megismered és felderíted az erogén zónáit.
2021. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A horoszkóp egy sarlatánság, és a sok marha beveszi azt a sok hókuszpókuszt...
2021. júl. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as!


Miért szoktál félrelépni?

2021. júl. 9. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert ilyen a beállítottságom. Nem is félre lépek, hanem poliamor kapcsolatban vagyok. A lényeg, hogy tudok többet szeretni, és nem tudok egy emberhez ragaszkodni.
2021. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez előre megbeszélt kapcsolat?
2021. júl. 9. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Menet közben az évek alatt alakult így. Vagy elvesztett volna a párom, vagy engedélyt adott rá. Ezt ő is megkapta, de sosem élt vele. Ő monogám típus. Viszont elég okos, hogy alkukész legyen.
2021. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem túl okos, ha beletörődött.
2021. júl. 9. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!