Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Milyen alkatú fiúk...

Lányok! Milyen alkatú fiúk jönnek be, illetve mi a horoszkópotok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e a kettő között összefüggés

2021. júl. 12. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Sovány/vékony. Vízöntő vagyok (bár nem hiszek a horoszkópolban :D)
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a horoszkópokban, de azért válaszolok.

A vékonyabb testalkatúak, és bár az nem alkat, hatalmas pozitívum a hosszúhaj és a szakál :D

Bak vagyok.

2021. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas vagyok, és a macis alkatúak jönnek be. De alak alapján abszolút nem válogatok, nem releváns. Mindig vékony pasijaim voltak, most is.
2021. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
91%
Az egészséges, tónusos testalkat jön be. Tehát ne legyen kövér, apatestű vagy löttyedt. Ikrek vagyok amúgy, bár én se hiszek benne.
2021. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Magas, a sportostól a kis súlyfeleslegig bezárólag.

Halak vagyok.

2021. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kos vagyok és a magas, se nem sovány se nem kövér alkatú férfiak jönnek be. Nem kell kigyúrt test. Előny a szakáll és a dús haj.
2021. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 15-20 cm-el magasabb, vékonyabb, sportos férfiak, szép hajjal és zöld vagy kék szemmel.


Rák vagyok

2021. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Az arányosak ill. aranyosak, csak, hogy játszak a szavakkal is xd. Mindegy milyen csak nálam alacsonyabb ne legyen.

(és nem is az, hiszen én 159 cm vagyok a mostani párom pedig 198 cm...)

Lehetséges, hogy alapjáraton inkább az arc számít nem a test mármint ami összefügghet a jeggyel.

Ne felejtsük el az aszcendenst sem. Egy ember 4 jegyből áll egyébként, bár én nem vagyok szakértő ezt nézzétek el nekem.


Én például, ikrek vagyok, de oroszlán az aszcendensem vagyis belső énem, vízöntő a deszcendensem ami a hozzám illő párt jelöli.

MC, hogy hova tartok, ami a kos és a gyökerem IC ahonnan jövök az pedig a mérleg.


Ezeket is csak azért tudom, mert régen egy lány segített nekem kideríteni, úgy, hogy megcsinálta nekem a születési képletemet.


Nem olyan egyszerű ez a dolog, mint ahogy hiszed 🧐

2021. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Magas, vékony-szálkás, a férjem ilyen :P


Oroszlán vagyok, 168 cm, 56 kg, izmos, sportos, de férfiakban sosem a kigyúrtak jöttek be.

2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Sovány, vékony és szintén vízöntő vagyok mint az első válaszoló :DD
2021. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!