Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Milyen alkatú fiúk...

Lányok! Milyen alkatú fiúk jönnek be, illetve mi a horoszkópotok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e a kettő között összefüggés

2021. júl. 12. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok, és a vékonyabb alkatú fiúk jönnek be.

Ami nagyon nem tetszik, az a kigyúrt, testépítő, illetve a puhány, szétfolyós/gurulós, meg az egészségtelenül sovány.

2021. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kb 180 magas, arányos, szálkás alkat.


Skorpió vagyok.

2021. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 180 cm ( én 155), normál testalkatú, olyan testfelépítésű, akin jól áll a ruha, ha értitek, mire gondolok. Jóképű, bár ez relatív, kinek mi. Nekem ez a típus nagyon bejön.

Mérleg vagyok.

2021. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
170-180 cm körüli, macis testalkatú srácok jönnek be, kedvelem a sötét hajat és szemet, illetve előny a szakáll. Rák vagyok, szűz aszcendenssel.
2022. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálam legyen magasabb (én 168cm vagyok), de ne legyen túl magas se. Vékony testalkatú, esetleg sportos, sem a kigyúrt, sem a túlsúlyos pasik nem jönnek be. Előny a hosszúkás arc, magasabb homlok, szürke szem és sötét haj, de ez abszolút nem feltétel.

Halak vagyok, szűz aszcendenssel.

2022. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!