Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Voltatok már együtt azonos...

Voltatok már együtt azonos horoszkópú személlyel? Mi a jegyetek és milyen volt a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 20:45
1 2
 1/19 anonim válasza:
53%

A férjem és én bikák vagyunk.

Nagyon jó, erős a kapcsolatunk.

Igaz anyám is bika, de vele x ideje már nem tartom a kapcsolatot.

2021. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Egyik ismerősöm bak, de párkapcsolatom még nem volt azonossal. Elég irritáló lenne hosszútávon ez az ismerősöm is, nem hogy a párom legyen egy olyan mint én XD ugyanolyan makacs és fukar, mint én csak még 100-szor jobban.
2021. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Oroszlán/oroszlán. A kapcsolat rossz volt. Annak ellenere hogy azonos volt a horoszkopunk, eleg eltero emberek voltunk (ennyit amugy a csillagjoslasrol). En inkabb a gyenged, ragaszkodo, odaado es tamogato oroszlan voltam a kapcsolatban, az exem meg a fellengzos, mindenkit lenezos kis fa*zkalap, aki amugy a belso kicsinyseget probalta kompenzálni ezzel. :D
2021. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
38%
Gondoltam szólok, hogy semmi köze annak, hogy milyen hónap milyen napján születtetek ahhoz, hogy, hogy működik a kapcsolatotok...
2021. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3as Az oroszlánra nagyon kíváncsi voltam,annak ellenére,hogy én nem az vagyok,mert arról a jegyről vagy jót vagy rosszat hallok,és gondoltam,hogy van pozitív oroszlán,akire nem igaz ez a fellengzés:D (bár a csillagjóslás tényleg nem írja le az embereket)
2021. júl. 20. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Szűz-szűz katasztrófa 😁 mindketten pedáns, szőrszálhasogató, kritikus emberek vagyunk, nem is tartott sokáig.
2021. júl. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
70%
Halak. Jól megvagyunk :)
2021. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Komolyan van még ember, aki horoszkóp alapján választ magának párt?

Én azért nem hiszek benne, mert én például oroszlán vagyok, de rám egyáltalán nem jellemző az oroszlán csillagjegynek a tulajdonságai. Én teljesen visszahúzódó vagyok, introvertált, és szeretek a háttérben maradni. Egyszer voltam együtt oroszlánnal (egy napon volt a szülinapunk :D), egy bunkó volt, mindig hozzá kellett idomulni, nem is érdekelte, hogy én mit szeretnék vagy mit érzek, szóval nem sokáig voltunk együtt. De nem hiszem, hogy azért, mert mindketten oroszlánok vagyunk...

2021. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Szűz-szűz évre és napra pontosan egy idősek vagyunk én 10perccel hamarabb születtem és 50kmrel arrébb. Hát elviselni nehéz volt,mindig kiakartuk nyírni egymást ,úgyan olyan volt a természetünk(arrogáns,bunkó),de a rendmánia az csak nála volt, én a káoszban is meglátton a rendet típus voltam akkor. Most oroszlán párom van ,na ő egy zsarnok,ha nem róla szól az élet ,ha nem ő van a középpontban akkor olyan mint egy kisgyerek. Én meg már inkább a rendet és nyugalmat szeretem. Tehát eltelt 10év és annyit változott a személyiségem hogy teljesen a 17éves régi önmagam elletéte vagyok.
2021. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
8. Látjuk milyen visszahúzódó vagy. Tipikus oroszlán vonás hogy mindenkit nevelni akar, uralkodni. 😀
2021. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!