Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió napjegyű nő halak...

Skorpió napjegyű nő halak férfival milyen kapcsolatra számíthat?

Figyelt kérdés
Olyantól szeretnék válaszokat, aki ért a horoszkóphoz, illetve találkozott ezzel a felállással (szkeptikusok kíméljenek!) Szóval, én vagyok a skorpió, halak aszcendenssel és bak holddal, munkamániás és befelé forduló személyiséggel. Általában jól kiismerem az embereket, de ő (a halak napjegyű, szűz aszcendensű) férfi nekem egy nagy rejtély, egy hatalmas kérdőjel. Sokszor nem tudom kiszámítani a cselekedeteit, ami izgalmas. Az első találkozás már szexbe torkollott (pedig mindig hónapokig kerületek mindenkit, mielőtt megengedném, hogy akár csak egy ujjal is hozzámérjen). Milyen ennek a két jegynek a kapcsolata? Ez mindig így marad(hat), mindig fog majd nekem újat mutatni? Sosem volt még eddig halak jegyű párom, kíváncsi vagyok.

2021. júl. 25. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
En csak annyit tudok hozzátenni hogy a te holdjegyed illik az ő aszcendenséhez
2021. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyet értek az egyessel
2021. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is halak férfi vagyok. Szerintem te könnyen befolyásolható vagy, a halak aszcendens és a befelé fordulás miatt. Gondolom emiatt sok dologban nincs is tapasztalatod, ami elsőre vonzhat és könnyen rábeszélhető vagy sokmindenra. Halakkal vigyázz, mert könnyen ráérzünk, hogy lehet befolyásolni.
2021. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom halak(ffi) én vagyok a skorpió(nő) és nálunk nincs ez a rejtélyeskedés.
2021. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MENEKÜLJ!


Én Skorpió, exem halak, 2 évig voltunk együtt.


Utálom azt a kapcsolatomat, eleinte jó volt minden, de rengeteget hazudott és még akkor is, amikor kiderült az igazság. Beteg vágyai vannak. Nem kaptam tőle semmit, megcsalt 3x, amiről tudok. levakarhatatlan, manipulátor, önző. állandóan szakitani akart, majd vissza sírta magát. 1 éve dobtam végre, de azóta is zaklat.

Ígérget fűt fát, de semmit nem tesz érte.


NE hallgass rám, de figyelj oda és vigyázz vele.

2021. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy velem is az volt, hogy elsőnek teljesen elvarázsolt és kíváncsivá tett. Én is lefeküdtem vele első alkalommal, pedig szintén sokat vártam másoknál.
2021. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!