Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tegyek ha nem akarok kos...

KizuAi135 (Virtual Youtuber) kérdése:

Mit tegyek ha nem akarok kos csillagjegy lenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Fogadd el hogy az vagy.
2021. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez megváltoztathatatlan, befolyásolhatatlan. Ez van.
2021. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2021. aug. 2. 10:31
 4/5 anonim válasza:
56%
Ha nem szeretnél kos lenni akkor ne légy az. "Azt tanultam a filmekből hogy a boldogság titka az hogy soha se légy önmagad."- mondta Gumball.
2021. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell Kosnak lenned, ugyanis a horoszkópod csak az életed első felére vonatkozik, azután később az aszcendensed lép életbe, bár PECH hogyha az is Kos. Illetve nem csak egy horoszkóp jellemző egy adott személyre, hanem több is hatással van rá mindennap élete végéig.


Én skorpió vagyok, és sokan utálják, de nem vagyok teljesen skorpió. Pl nem vagyok féltékeny, nem vagyok bosszúálló, hűséges vagyok és szeretetteljes. Szóval te is élhetsz tudatosan és okosan, ha akarsz.

2021. aug. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!