Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » ♒ Vízöntő és Skorpió együtt? ♏

♒ Vízöntő és Skorpió együtt? ♏

Figyelt kérdés

Skorpió nő vagyok, szeretném megszerezni egy vízöntő férfi szívét. Mit kellene tennem?

Mi a véleményetek egy vízöntő és egy skorpió kapcsolatáról?



2021. aug. 4. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Remek lesz. Szép jövőt nektek!
2021. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod fojtani.(képletesen) Mire vagy pontosan kíváncsi? F/vízöntő
2021. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Hogy mi lehet imponáló, és mi az, ami kevésbé. Azzal tisztában vagyok hogy nem szabad mindig keresnem, meg kell hagynom az életterét. Ilyesmi tanácsokat szívesen fogadnék:)
2021. aug. 4. 22:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van szerintem.
2021. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mindjuk odamész hozzá és megmondod nyersen mit akarsz. Fiatalabb koromban pl. egy barátnőm előtte kerülgetett már napok óta, de ilyen helyzetekben valahogy nem vettem a lapot, vagy csak nem akartam elhinni. Egyszer megfogta a kezem jobb kézzel és belenyomta a baljába.


Nem mintha esetlen lettem volna más szitukban, amikor én hajtottam valakire, nagyon is tudtam mit akarok. Csak épp azzal nem tudtam mit kezdeni, vagy nem hittem el, ha valaki tetszeleg nekem anélkül, hogy én bármit is tettem volna.

Nem tudom érthető-e.

2021. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
S férjem Vízöntő. Most egy skorpió hölggyel van. Amúgy s csillagjegy s legkisebb baj. 3 gyereke van àllami gondozásbamm Viszont tényleg kurvàsan szép a hölgy.
2021. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
a vénusz jegy a számít inkább egy kapcsolatban,neten vannak fent kalkurátorok ahol megnzheted hogy mi a vénusz jegyetek
2021. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En skorpio vagyok, baratom vizonto, de mar lehet nem sokaig leszunk egyutt, borzasztó
2021. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8 leírnád privátban esetleg, mik a problémák. Mi is ilyen felállásban vagyunk.
2021. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Se a skorpió, se a vízöntő nem egy hűséges fajta! Igaz Ezt most csak tapasztalat alapján merem állítani.

Sokáig kúrogattam egy skorpió csajt, vízöntő pasija volt, aki őt csalta összevissza.

Így jöttem én a képbe, gondolom bosszúként :D

Ez persze nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen. Nilyván nem mindegyik skorpió egyforma. :)


Ikrek/F

2021. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!