Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jelent valamit az, ha távkapcs...

Jelent valamit az, ha távkapcsolatban szinte mindig ugyanakkor ébredünk fel, hiába választ el 250 km?

Figyelt kérdés

Ezoterikus, illetve pszichológiai szempontból kérdezem.


És, kérlek titeket, hogy ne kezdjünk el veszekedni! Én abszolút megértem és elfogadom, ha valaki az ilyesmikben nem hisz. Csak fogadjátok el, ha valaki hisz, és ne kérjük számon a másikat, hogy ez miért van, vagy miért nincs így.


Előre is köszönöm szépen!



2021. aug. 7. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted mit jelenthet? Pontosabban mi értelme lehetne egy ilyen jelenségnek? Az univerzum egyszerre költ föl benneteket, vagy eleve bennetek van egy sejt ami az egyszerre felkelésért felelős, és ez jelenti, hogy egymásnak vagytok teremtve? Úgy kellene elképzelni mint a párosítós memóriajátékot?
2021. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha egyikőtök állította be mindkettőtök ébresztőjét a telefonokon akkor kézenfekvő a magyarázat.

Spirituális értelemben pedig ha első gondolatotok ébredéskor a másik, akkor az lehet egy olyan erős rántás, ami a másikat is felébreszti.

Lehet persze az is, hogy annyira össze vagytok már életritmusban hangolódva, hogy mindketten pl a nappal együtt keltek.

...és akármi más is 😉

2021. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es: Ne értetlenkedj már! És annak mi az értelme, ha úévkor lencsét eszünk, akkor sok pénzünk lesz, vagy, ha halat, akkor elúszik a szerencsénk?? Te nem hiszel ezekben, felfogtam, de szöveget tudsz azért értelmezni? Külön kértem, hogy hozzád hasonlóak hanyagolják a kérdést! Úgy tűnik ezt neked nem skerült felfognod.. És nem, nem érdekel, ha te nem hiszel benne, te dolgod, de engem ne bsztass már emiatt, jó? És ne írj felesleges dolgokat, mert semmi értelme, nem érdekel:)) Köszi
2021. aug. 7. 11:36
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: Értem! Köszi szépen:)
2021. aug. 7. 11:36
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem húztunk együtt órát :D Nyilván akkor nem kérdezném meg xd


Csak szimplán érdekel, hogy van valami babona/ jelentés/ érdekesség ezzel kapcsolatban.

2021. aug. 7. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy hasonló a biológiai ritmusotok. Normál kapcsolatban ez jó pont, egy bagoly meg egy pacsirta könnyebben egymás agyára megy.
2021. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ettől sokat beszéltek hasonlóan gondolkodtok, hasonló az alvásigényetek, olyan ez mint mikor majd annyit lesztek együtt, hogy egymás gondolatait kb kitudjátok mondani, leghosszabb kapcsolatomba sülve főve együtt voltunk, a csaj annyit mondott hogy fáj a lába, én meg megtudtam mutatni, hogy hol :o
2021. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha egy pár nagyon erősen kapcsolódik, akkor előbb-utóbb összehangolódnak a napi rutinok és a biológiai órátok is. Ebben én nem keresnék ezoterikus hátteret. Én is tapasztaltam ezt olyan exemmel, akivel erősen kapcsolódtunk.
2021. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!