Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy mérleg férfi mikor...

Milyen egy mérleg férfi mikor szerelmes?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek köszi a válaszokat ❤️

2021. aug. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nyálas, túl romantikus, manipulálható (mérleg aszcendens)
2021. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
A mérleg pasik kicsit furcsák. Igaz az 1. válasz is de van egy másik lehetőség is, hogy egyáltalán nem mutatják ki hogy szerelmesek lennének, sőt talán még kerülik is a személyt akit szeretnek.
2021. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Kiegyensúlyozott 🙃
2021. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fent van, egyszer lent és rántja magával a szerelmét is. Fel-le-fel-le-fel-le...szédítő magasba és utána a zuhanás...

Én kiszálltam, mert nem éltem volna túl még egy zuhanást.

2021. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, egyszer találkoztam egyel, olyan jó volt vele az egész nap, azt hittem neki is jó volt velem, meg is beszéltük, hogy mikor lesz újra közös programunk kettesben. Mentünk is, előtte este írt sms-t, hogy másnap majd de jól fogjuk érezni magunkat. Fülig szerelmes voltam és vártam, hogy... De semmi. Irtó jól éreztük magunkat és ennyi. Lehet félreértettük egymást, és csak társaságot keresett. De nem lépett, hogy valami több is legyen köztünk, én meg nem vagyok az a rámászós, mint más nő, szóval nem lett belőle semmi.

Most vagy nem jöttem be neki mégse, vagy azt várta, hogy én kezdeményezzek? Nekem az nem megy. Máig nem tudom mi volt, de én pedig nyitott voltam, ez van.

Azért ha van itt mérleg, aki tudja mire vélni, megmagyarázhatná.


Egyébként ez a mérleg férfi elég csöndes és alkalmazkodó típus, meg ránézésre is szolidabb, nem az az alfahím típus. De azért mégiscsak ő a férfi neki kellett volna lépnie, nem? Persze tény, hogy azon kívül, hogy vele tartottam, semmi, de semmi jelét nem mutattam, hogy tetszik nekem (Nem is tudom hogyan kellett volna.)

2021. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Pont olyan mint te.
2021. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Hedonista.Egy jó testet keres.Nem veti meg az élvezeteket.Menekül a felelősség elöl.Nem vállalja fel a tettét.Amúgy tök cuki, csak egy alkalomra jó. Meg barátnak kiváló.
2021. szept. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

A mérleg jegyűekkel kissé azért csinnyán kell bánni, mert eléggé törékenyek és érzékenyek.


De sok pozitív tulajdonságaik is vannak, mert nagyon tudnak szeretni és aki velük van jobban-rosszban és aki vígasztalja őket azt nagyra becsülik.


Konfliktus kerülők 2 okból, mert az első ok az, hogy a szabad akarataikat próbálják megőrízni azaz senki ne tudjon beleszólni a saját dolgaikba, hogy mit hogyan csináljanak, hanem szabad akaratukból szeretnek cselekedni és végezni a feladataikat.

És a második ok, amiért konfliktus kerülők, mert a mérlegek elég jól ismerik saját magukat és jól tudják magukról, hogy veszélyesek, amikor dühösek és így próbálják a sötét bosszúálló énjüket magukba visszazárva tartani, hogy mást megbántsanak, vagy ugyanúgy rosszat kelljen tenniük másnak bosszúból.

Nagyon együttérzőek és jól alkalmazkodnak és hasonló az élet felfogásuk az ikrekkel, mivel a mérleg az ikrekkel rokon jegy levegő elemben.

2022. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!