Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen kristályt ajánlotok...

Milyen kristályt ajánlotok halak napjegyhez?

Figyelt kérdés
Őszintén, nem értek ezekhez 😅
2021. aug. 24. 10:01
 1/6 Grimfox ***** válasza:
Alapvetően nem a napjegyedhez választasz követ, hanem ahhoz a problémához, aminek a megoldásához némi segítséget szeretnél, vagy egy életterülethez, amin fejleszteni akarsz. Hiába van egy kő a napjegyedhez rendelve, ha nincs rá szükséged, semmi előnyöd nem fog származni belőle.
2021. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van ahogy Grimfox mondja. Aszerint válassz követ, hogy mire van szükséged. Nekem például a szív és a torok csakrám beteg. Ezért csináltam egy hosszú nyakláncot rózsakvarcból, és hegyikristályból. Azért hosszút, mert úgy javasolták nekem, hogy a rózsakvarc érintse a szív területét. Hogy lelógjon odáig. A hegyi kristály pedig erősíti a többi ásványkő hatását. A kristály univerzális. Valamint rendeltem Azuromalachitot, Azurit és Malachit keveréke, mert állítólag könnyen elnyeli a negatív energiákat, valamint oldja a gyermekkori traumákat. Tulajdonképpen nem tudom hogy igaz -e ez a sok állítólagos hatás. De azért hordom, hátha igaz. Elég sok követ ismerek már.
2021. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Halak víz jegy.


A február 20. - március 20. között születettek tartoznak ide.


Víz jegy:


Idealista, sokszor befelé forduló, ám hatalmas szeretet lakozik benne. Érzékeny és mély nyomot hagy benne, ha negatív energiákkal kerül szembe. Képes az együttérzésre, könnyen átlátja bármilyen helyzet mögöttes érzelmi ötletetét.


A víz jegyekre jellemző, hogy nem ragaszkodik makacsul a dolgokhoz, hanem könnyen alkalmazkodó.


Úgy tartják, hogy ez a legbölcsebb jegy, nagyon erős az intuíciós képessége.


Két, egymással szemben úszó hal a szimbóluma, ami azt jelenti, hogy igénye van a magasabb rendűvel való kapcsolatra, de ugyanakkor nem rugaszkodik el teljesen a földi léttől sem.


A Halak az utolsó horoszkóp jegy a sorban, mint ilyenről úgy tartják, hogy egy picit mind a 11 másik jegyből tartalmaz. A Halak a horoszkópok kaméleonja, amely változik, alakul, alkalmazkodik, ahogy a helyzet és a környezete kívánja.



Fő bolygói a Neptunusz és a Jupiter.


Archetípusa az Álmodozó és a Misztikus.


Mit tanulhatunk a Halaktól? Bízzunk meg saját intuíciónkban!


A Halak időszakra jellemzők: az intuíció megerősödik, érzékenyebbé válunk a spirituális jelenségekre, időszakosan elveszíthetjük a kapcsolatunkat a földi dolgokkal, sokkal intenzívebben álmodunk.


Szerencsekövei: akvamarin, szodalit, holdkő, ametiszt, jáspis, fluorit, zafír

2021. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem február 20 és március 20 közöttiek tartoznak ide, mert a nap nem mindig éjfélkor vált jegyet. Óra-perces pontosság kell a jegyhatároknál.

A napok szerinti felosztás a bulvármédia találmánya, hogy minél könnyebb legyen kiszámítani és így minél több emberhez eljusson a termékük.


Az asztrológia a zodiákus kört a tavaszi napéjegyenlőségtől számítja ki minden évben. Ez a pont állandóan mozog. Tehát a jegyhatárok lassan, de változnak.

2021. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Én csak bemásoltam, nem tudom.
2021. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne horoszkóp alapján válassz.
2021. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!