Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és mérleg szerelemben...

Oroszlán és mérleg szerelemben esnek első látásra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha sexi az oroszlán és a mérleg is, akkor igen. xdd
2021. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

A volt férjem oroszlán, én mérleg vagyok. Részemről szerelem volt, ha nem is első látásra, részéről - mint később kiderült, egy voltam a sok közül. Ő állandóan szerelembe esett első látásra bárkivel, akinek lyuk volt az alsófelén, és hajlandó volt egy kis időt (pár hónapot) vele tölteni. Többnyire fontos volt, hogy a "lyukkal rendelkezőnek" legyen valahol lakhatása, mert az én első férjem a válásunk után mintegy hajléktalan lett (megkapta a házunk árának a ráeső részét, mielőtt megvádoltok azzal, hogy kisemmiztem).

Mindig, amikor talált - általában pár hónap után - valaki mást, akinek szintén volt hol laknia, akkor csak simán átköltözött.

Öt anyától hét gyereke van, mindegyik annyi gyerektartást kapott élete során, amennyi fizetést egy vonatkerékpumpáló kap havonta (inkább dolgozott feketén, csak ne kelljen egy fillért se adnia).

A rekord együttélése valakivel 4,5 év, ott született 3 gyerek, persze őket is elhagyta.

Mert egy oroszlán az oroszlán, szerelembe esik egy szempillantás alatt akár egy (konyhai) mérlegbe is, ha van rajta legalább egy lyuk.

2021. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok normális esetben nem éreznek szexuális vágyat egy tárgy iránt, persze vannak kivételek, pl. a nők nagy része is játszik műpénisszel, vagy a férfiak guminővel.


Nem tartom reálisnak azt, hogy egy oroszlán valaha is valamit akarna egy mérlegtől, de láttunk már csodákat.

2021. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!