Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és skorpió mágneskét...

Rák és skorpió mágneskét vonzzak egymást?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2021. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én skori vagyok és mindig a halak vonzanak, a rákok a barátaim lesznek általában. Bakokkal is barátságban vagyok. A kosokkal nem jövök ki.
2021. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább taszítják.
2021. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rák vagyok, de még sose volt skorpió párom.
2021. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem feltétlenül, nem igazán igaz rám a horoszkópom ( rák )

De emberre válogatja, engem a víz jegyűek nem vonzanak, túl érzelemsek

2021. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rám igaz. Több különböző jegyű párom volt, de a mostani rák. Senkivel ilyen mély kötelékem és ennyire egy hullám hosszon senkivel sem voltam
2021. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész... Én például bak vagyok, és elméletben a skorpiókkal nagyon jól ki kéne jönnöm.

De sajnos úgy rühellem őket mint a xart. Na persze nem irigységből, vagy mert jobbak nálam, hanem azért mert ők viszont nagyon irigyek... A sikereimre, a boldogságomra, az életemre és úgy kb. Mindenemre mert mindenben jobb vagyok náluk. Természetesen az ismerőseim közüli skorpiókrol beszélek!

2022. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 részben egyet értek

Volt bak exem mai napig jóban vagyunk, de úgy mégsem igazán jöttünk ki

És tényleg egy picit irigy vagyok, de csak azért, mert nagyon jól ért az anyagi dolgokhoz és bár én is ilyen jó lennék benne. :D

(nem az a fajta irigység, hogy fuu dögöljön meg, mert neki jobban megy)

2022. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Hát igen, mi tényleg nagyon értünk a pénzhez, és nem azért hogy villogjunk meg, hogy tudjunk dicsekedni (legalábbis én ha magamból indulok ki) hanem szimplán azért, mert hatalmas túlélők vagyunk szerintem. Én is úm. A 0-ról ugortam el. Nekem például tényleg folyamatosan azon jár az eszem, hogyan tudnék növekedni, fejleszteni a vállalkozásom, jobb befektetések stb. De csak azért, hogy én és a családom biztonságban legyen és ne kelljen aggódni, legalábbis anyagi tekintetben. Nyilván szeretek kicsit ügyeskedni is, de mindig becsületes úton járok.

Na viszont a skorpiók nagyon nem ilyenek, és ezért is próbáltak mindig keresztbe tenni, csak sajnos mindig visszanyalt nekik a fagyi az én esetemben. Plusz náluk csak a kifele mutatás a fontos, mégha fele annyira simcsenek "eleresztve" mint egy adott "vetélytársuk" akkor is azt akarják mutatni, hogy ők milliárdosok. Ezért szokott az lenni, ha megtudják hogy az adott illető sokkal módosabb mint ők, akkor fúrnak ellene. Természetesen ezt is csak saját tapasztalatból írom és saját környezetembeli skorpikról.

Szóval én ezekről az irigységekről beszélek. És azokról a skorpiókról akikről tudom hogy a szemembe mosolyognak meg jópofiskodnak, de a hátam mögött meg úgy fúrnak, hogy csak na... és ha hagynám rögtön hátba szúrnának.


Egyébként bárcsak minden skorpió ilyen lenne mint te. Mármint, olyan, hogy az irigységbeli skála csak eddig terjedjen náluk mint nálad... de sajnos nem így van, legalábbis az én környezetemben. :D

2022. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!