Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nincsen az osztályban...

Miért nincsen az osztályban skorpió?

Figyelt kérdés
Mert a halakhoz az illene és nem találok ilyen embert. Meg még nem is találkoztam skorpió emberrel (azt hiszem).

2021. okt. 3. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Lehet van skorpió asztszendensű ember
Nincsen ilyen ott és nem is tudnád kideríteni
15 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
*bocsi ezt az akszendens nem tudom soha helyesen leírni
2021. okt. 3. 20:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
aszcendens
2021. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg folyton azt olvasom, hogy a rákok hogy illenek a skorpióhoz, de nem ismerek rákot :D halak párom van és bakok üldöztek a szerelmükkel eddig. 28-30 embernél megvan az esélye, hogy nincs köztük bizonyos napjegyű, főleg, hogy állítólag a legtöbben szeptemberben születnek(mert a karácsony, újév között kapnak a legtöbben szabit, és akkor megy sok szex). Ezek demográfiai kutatások eredményei.
2021. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát azt nehezen hiszem el. Hogy nincs az osztályodban egy se. Se nap se asc. ...

Amúgy meg csak egy osztály van nálatok? Nem A B C D?

A akartad felettes járók szóba se jöhetnek?


Habár ha azt mondod hogy a halálhoz csak és kizárólag a skorpió passzol, akkor el tudom képzelni hogy nem engedsz sem a korból se az osztályból.

Túl skatulyázod, vedd lazán. Pl bejön valaki vágysz rá csöpög a nyálad utánna, esténként róla merengsz, azt összetörik minden, mert pl bak?

Tragédia...

De keresztény nem leszel mert sok a dogma ugye? 🤷

(Nem tudom csak tipp, saját tapasztalat, egy ismerős volt ilyen)

Amúgy meg nem nem bak, kos és meglepő lehet neked de skori asc.

De ha ennél az elvnél maradsz jobb ha a kedvenc kezedre tetováltatod a hőn áhított jegy szimbólumát... Nem rosszindulat jó tanács. A túl nagy kötöttség nem hoz örömöt és szabadságot.. helyette magányt és keserűséget.

2021. okt. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, elég nehézen elviselhető emberek, és mondom ezt halakként. Nekem több skorpió osztálytársam is volt.
2021. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én se birom őket, mind raplis

egy bika

2022. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mind irigy, gyerekes, és szánalmas. Ja és átlàtszóak és kiszámíthatóak, nem pedig roppant titokzatosak, mint ahogyan azt ők akarják! :D

Én eddig akárhány skorpióval találkoztam, mindegyiknél jobb voltam. Hamarabb győztem le őket, mint ők engem, hamarabb tudtam előre az ő lépéseiket, mint ők az enyémet, hamarabb manipuláltam őket, mint ők engem és persze könnyedén átverem őket, ők engem pedig soha nem bírtak.

Ezt persze soha nem tudják elfogadni és felfogni, Mert borzasztó irigyek! :D

2022. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

te is bika vagy? annyira egyformán gondolkozunk velük kapcsolatban.

A legdurvább skorpió egy pasi volt az életemben, veszedelmes jóképű, jótestű, brutál szexuális kisugarzasú, nagyon sikeres, gazdag üzletember, aki tényleg a semmiből küzdötte fel magát, de nála infantilisabb, gyerekes embert még nem láttam, emócionálisan, ahogy az érzelmeit kezeli, egy ovodás szintjén van, hihetetlen 😆

2022. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Én bak vagyok, kos ascendenssel 😃 Amit írsz abban egyébként lehet valami. Mármint hogy tudnak sikeresek lenni, és hogy fel tudják küzdeni magukat. De ezt olyan áron képesek csak, hogy mindenkin átgázol(ná)nak, áskálódnak, sunyiskodnak. Nyilván csak azokkal tudják ezt megtenni, akiknèl okosabbak és akik elhiszik, hogy a skorpiónak hatalma van. Na hàt belém mindig belé tör a bicskájuk, azonnal észreveszem ha ügyeskedni próbálnak!

Egyébként a skorpió csajszik nagyon bombák szexuálisan, ez tény. Volt is pár skorpió ex csajom. Ezt a jó tulajdonságot leszámítva rájuk is igaz volt ez a gyerekes "ki ha én nem" erőfitogtatás. Dobtam is őket a francba😂 Persze van amelyik mai napig próbálkozik, de rögtön megszeppennek amikor 3x vagy 4x-esen adom vissza a kis mocskolódásukat.

#7 voltam

2022. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-Es azért van ott baj nálad, nem kicsit. Üdv, egy halak férfi (bak aszcendenssel).
2022. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!