Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő skorpió férfi?

Vízöntő nő skorpió férfi?

Figyelt kérdés
Tudom nem ezen múlik az egész, de már csak kíváncsiságbol is, kapcsolat szempontjából (valami min. Igazság csak lehet benne), hogy fér meg ez a két jegy egymással?
2021. okt. 13. 21:28
 1/10 he84 válasza:
Ez valóban nem erről szól, ott a válaszod. Aki részben, vagy teljesen a horoszkópot nézi, az rosszul csinálja. Rengeteg variációjú ember van a világon, egy horoszkóp nem tud sokakra igaz lenni, ha meg néha 1-2 jellemző mégis, az csak véletlen egybeesés.
2021. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
17%
Mint az unikornis nő és a sárkány férfi
2021. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
Fuss :P nekem is azt kellett volna az exemtol
2021. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk nem működött. De azért nem ebből kéne kiindulni. Nem csak 12 féle ember van.
2021. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi lassan 1eve vagyunk együtt. Kemény,küzdelmes. Nem tudom mennyire igazak a a horoszkópokban lévők, de az biztos,hogy ő rettenetesen féltékeny. Én is vizöntőként az vagyok valamikor,de nem annyira mint ő. Ő sokszor betegesen. Gyanusitgatott mindennel,ami nem volt igaz. Én nagyon szeretem,ezért elviseltem a vádaskodasokat. Mi próbáljuk megerteni egymást, és megbeszelünk mindent.Úgy működhet! Szerintem, a skorpió az az egy jegy,amire igaz a horoszkóp leírás...A többinél annyira nem,nálam sem.
2021. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Az én skorpió pasim is betegesen féltékeny volt, szóba nem állhattam férfiakkal.
2021. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2021. okt. 14. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
6-os nálunk az van,hogy azt se bírja,ha megnézek valakit. Bele látja a legrosszabbakat egy nézésbe. Mondjuk,most fejlődött és változott sokat a kapcsolatunk érdekében és én is változtam. :)
2021. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Halak pasit keress, mert engem például nem érdekel, sőt sokszor zavar ha a nyakamon van valaki.
2021. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt skorpió pasim és a legtoxikusabb ember akit ismerek. Randiztam egy másik skorpioval is, ő nagyon aranyos és kedves, családcentrikus volt. Szóval nem minden skorpió ugyanolyan, és ne csak a napjegyet nézd.
2022. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!