Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő, skorpió férfi...

Vízöntő nő, skorpió férfi mennyire passzol ha csak ezeket nézzük?

Figyelt kérdés
Nekem az aszcendensem rák, az övé (skorpió) sajnos nem tudom mi lehet (meg!)
2021. okt. 14. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
A csillagjegy nem befolyásol semmit.
2021. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted az asztrológia csak ennyiből áll ?
2021. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

A csillagképeknek nincs köze a személyiségünkhöz, de még a csillagképek tagjainak sincs gyakran köze egymáshoz, más rendszerbe tartoznak, gyakran távolabb van egy csillagképben két csillag, mint az égen két ellentétes oldalon elhelyezkedő csillag.


A csillagképek rteljesen emberi fogalmak, valós kapcsolat nincs közöttük.

2021. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Én vizöntő vagyok és utálom a skorpiokat, el se tudom őket viselni, ha neked bejön akkor próbáld meg.
2021. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ezek alapján egyáltalán nem passzol össze a két jegy. A Vízöntő nagyon hamar megunja majd a Skorpiót (ahogy kezdi kiismerni). Talán 1 hónap sem kell hozzá. Egyszerűen nem illenek össze.
2021. okt. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

#4

Undorítóak vagytok, ez olyan mindtha rasszista lennél, csak mégnagyobb ostobaság.

Útálni valakit, mert akkor született mint amikor?

Pfej....

Ne rakjuk vonatokra a skorpiókat, és ne dolgoztassuk munkatáborokba véletlen, csak mert skorpiók?

2021. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha 100 x kérdezed meg, akkor is ugyanaz lesz a válasz.


"Amilyen gyorsan képes a szerelem fellángolni közöttük, olyan hamar el is ég – legalábbis a Vízöntő részéről mindenképpen, amit kiismeri a Skorpió természetének árnyoldalait. A Vízöntő okos és független jegy, szereti az életet, de nem társfüggő. Neki szüksége van a személyes szabadságára és nem bírja, ha folyton ellenőrzik, utánajárnak, féltékenykednek rá a magánéletében. A Skorpió nagyon tud szeretni és egy idő után szenvedni fog a Vízöntő függetlenségétől. Egy idő után bizalmatlanok lesznek mindketten, ami megmérgezheti a kapcsolatukat."


[link]

2021. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

#7

Mennyire undorító, a horoszkópokra ledegradálni a kapcsolatok, sőtt a személyiségek összetetségét.

Ez végtelenül sivár, és steril világnézet, nem is értem a horoszkóp követői hogy tekinthetnek magukra spirituális beálítottságúként.

2021. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!