Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő, skorpió férfi?

Vízöntő nő, skorpió férfi?

Figyelt kérdés
Előre kérnem, hogy a fel tett kérdésre kérek választ, a többire egyáltalán semmi felé igényt nem tartok!!!! (okoskodó, kioktato, bunkó, kotozkodo, nem a megadott kérdésre válaszoló, ennek semmi köze semmihez stb...) Mennyire lehet jó párosítás??
2021. okt. 15. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Először is leszögezném, hogy én nem hiszek a horoszkópban, mert szerintem nem határozza meg az ember életét, hogy mikor született, de nem foglak kioktatni. (Én pl skorpió vagyok) A világban találsz olyan párkapcsolatot, ahol ez a párosítás, és működik, akár már házasok, és van olyan is, ahol sajnos nem működött. Egy párkapcsolat árnyaltabb a horoszkópnál. Attól, hogy skorpió vagyok, még én is sokféle vagyok, különbözöm a többi skorpió sráctól. Ha a kérdésed lényege az, hogy tetszik neked egy skorpió srác/vízöntő lány, akkor szerintem érdemes először is megnézni, hogy ő hisz-e a horoszkópban. Ha nem, akkor vigyázni kell, mert sokan lenézik azokat, akik hisznek benne.

Attól, hogy tudod a horoszkópod, még nem biztos, hogy úgy is kell élned az életedet, ahogy meg van írva. Ha azt írja a horoszkóp, hogy rossz napod lesz, akkor legyél mindenáron azon, hogy jó napod legyen. Hidd el nekem, hogy sikerülni fog, mert a sorsodat te alaktod, te döntöd el, hogy szomorú leszel vagy optimista és így boldog.

Ugyanezt tanácsolom párkapcsolat terén is. Vedd a kezedbe az irányítást, ne várd, hogy a horoszkóp írja le neked, hogy hívd el randira, vagy beszélgess vele egy kávé mellett. Több vagy, mint amit az újságok horoszkópjai írnak.

Sok sikert és szép napot! :)


Skorpió 20/F

2021. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre most ugye nem akarod, hogy válaszoljak igaz?
2021. okt. 15. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Nézd, a horoszkóp témában nem tudok segíteni, mert nem ismerem, de úgy gondolom, hogy mindig jól esik egy-két bátorító szó. :)

Csak azt szeretném, hogy ne a horoszkópod irányítson téged, hanem te irányítsd a horoszkópod! :D

2021. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
35%

Érdemes több oldal elemzését is tanulmányozni, de mindenhol az jön ki, hogy nem szerencsés párosítás.


[link]


[link]


[link]


“Alighanem Vízöntőt a kíváncsiság sodorja a Skorpió karjaiba. De amint megtapasztalta, milyen is valójában, már menekülne tőle. Szinte mindenben épp ellentétei egymásnak. A Vízöntő a világot akarja megváltani, a Skorpió saját céljait igyekszik valahogy beilleszteni a nagy egészbe. Talán csak ha az összes bolygó a segítségükre siet, akkor tudnak úrrá lenni az alaptermészetükön, és csak akkor tudják elfogadni egymás hibáit. Egyébként bizony megeshet, hogy mindazt, ami mások szemében erény lenne, az őket kifejezetten idegesíti. Annyira különböző módon állnak a dolgokhoz, s főleg annyira egoisták, hogy nem tudnak szabadulni a saját előítéleteiktől. A Vízöntő polgárpukkasztó viselkedését a Skorpió nevetségesnek tartja. A Skorpió makacsságát, az elveihez való konok ragaszkodást pedig a könnyed gondolkodású Vízöntő nem érti. De talán a fantázia világa az, ahol mégis csak közös terepre találnak. De ha összekerülnek is, a szerelemben sem tudnak kiteljesedni. A Vízöntőnek túl sok a Skorpió erotikája. Ő ugyanis inkább beszélgetőpartnerre vágyott. A Skorpió pedig érzéketlennek érzi a Vízöntőt, akit sok esetben minden jobban érdekel, mint az erotika.”


"A Skorpió túlzottan szenvedélyes a Vízöntőhöz. Birtokolni akar, hideg és makacs. Csak testi vonzódásuk lehet erőteljes. Szellemi síkon a legtöbb dologban nem értenek egyet! Idővel megszokhatják egymást. Nagy a valószínűsége annak, hogy kapcsolatukban sok a veszekedés. A Skorpiót ugyanis dühíti, hogy a másik hűvös józansággal viszonozza szenvedélyes szerelmét. Rögtön riválisra gondol, pedig csak arról van szó, hogy a Vízöntő nem képes sem érzelmi, sem erotikus mélységekre. Feltehetően nem fognak együtt lángolni. Értelem és érzelem, tudatosság és szenvedély harca ez a kapcsolat.”

2021. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Az asztrológia nemcsak a születési hónapból áll, így ez egy értelmetlen kérdés.
2021. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Vízöntő nő vagyok, skorpió ascendenssel.

Szerinted?

Csoda, hogy önmagam el bírom viselni...

2021. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 ez nagyon aranyos vagy!
2021. okt. 15. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Az első normálisan válaszolt neked. Te meg itt flegmulsz. Így már meg tudom érteni, hogy miért hiszel el teljesen mindent. Végül is tényleg logikus mindent erre alapozni. Párom kos (férfi) én (nő) skorpió, most akkor nekünk se kéne együtt lennünk jó pár éve, mert tűz és víz vagyunk? Jó ég...
2021. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hú ezt nagyon le kelett írnod igaz? Kos, skorpió ak mi köze ehez és a többinek amit irkalt al? Ki élted magad? Jól meg mondtad a magadet? Renlem most jobban alszol! ;)
2021. okt. 15. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem veled senki nem akar össze jönni. Meg tanulj meg írni, mert az nem megy.
2021. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!