Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tehetek kvadrat szaturnusz...

Mit tehetek kvadrat szaturnusz jupiterrel?

Figyelt kérdés

A kepletemben t kvadratkent jelenik meg a jupiter szaturnusz fenyszoge.

Szarurnusz a kosban, a jupiter a bakban van. A 8.hazban. A szarurnusz pedig a 11. Hazban.


Sajnos munka teren ugy erzem magam mint diszno a jegen:) Kuzdok, tisztaban vagyok az ertekeimmel, es ugy gondolom, hogy sok olyan kepessegem van ami elorevihetne, de meg egy alapveto pozicioban sem tudok hosszutabon megmaradni, szinte kivetel nelkul minden munkahelyemrol vitaval fordultam ki.

Lehet sablonosan hangzik, de sok esetben nem en voltam a vita kivalto oka. Ezt nem en gondolom igy, hanem kulso szemlelokent tapasztaltak ezt, hogy indokolatlanul is belemalltak.


Folyamatosan probalkozok, de hosszutavon semmi nem sikerul.


Szeretnem ezt kikuszobolni, es javitani ezen a “fenyszogemen” csak nem tudom hol kezdjem.


Parom szerint alkalmatlan vagyok kozossegi munkara, az O cegebe segitek be, sikeresen nagy terheket tudok levenni a vallarol. Ez az egy sikerelmenyem van e teren. De ez a segitsegem mas tevekenyseg mellett is vegezheto es igy vallalnek mas munkat is magamnak.


Koszi!


2021. okt. 18. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég kaptam egy asztrológiai kézikönyvet (F. Sakoian és L. S. Acker műve, 2003-as cseh nyelvű kiadás). Ebben azt írják a Jupiter-Szaturnusz kvadrátról, hogy üzleti és pénzügyi téren problémákat okoz, az ilyen személy gyakran rosszul osztja be az idejét, vagy alárendelt pozícióban van, depressziós lehet, a munka és a családi ügyek korlátozzák a szabadságát.

Azt szokták mondani, hogy a csillagok nem irányítanak, csupán hajlamosítanak (mint ahogyan a jóslás sem a biztos végkifejletet mutatja, hanem a valószínűséget). Ne hagyd, hogy irányítsanak a kis mocskok. Te igazgatod az életedet, nem más.

2021. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésekre akkor lehet érdemben válaszolni, ha megadod a születési adatokat és úgy mindenki, aki ért hozzá tud írni valamit. Ez így nem elég informácó. Az egész képlet összefügg. Nem lehet belőle kiragadni 2 planétát és abból mindent levezetni. Minden probléma csak a teljes képlet függvényében értelmezhető.
2021. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat feltoltom a kepletem ide
2021. okt. 19. 21:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem engedi, privatban tudlm kuldeni..
2021. okt. 19. 22:06
 5/11 Bálvány ***** válasza:
Talán az is elég lenne, ha írnál egy születési időt és helyet.
2021. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis mind a ketto debilitasban van. 11-es Szaturnusszal tenyleg nem tudsz kozossegbe beilleszkedni.


Arra figyelj, hogy csak annyit vallalj, amennyit teljesiteni tudsz. Keruld az adossagot, inkabb neked tartozzanak.



37F incel

2021. okt. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2021. okt. 21. 10:24
 8/11 Bálvány ***** válasza:
100%

"11-es Szaturnusszal tenyleg nem tudsz kozossegbe beilleszkedni."

Hülyeség! Egyébként is a karrierről volt a kérdés, ami a 10-es házhoz kapcsolódik.

2021. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha Kos Szaturnusz van a 11-ben, akkor a Jupiter az MC ura. Amit a sajat diszpozitora tamad. Tehat hogy is van ez? 😂



37F incel

2021. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bálvány ***** válasza:
Miért is? Az MC biztosan a Halakba esik?
2021. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!