Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiával foglalkozókhoz...

Asztrológiával foglalkozókhoz szól a kérdés. Van egy időpont, amit egy asztrológus számított ki a születésemre vonatkozóan, de valószínűleg nem jól. Ellenőrzitek a lenti adatokkal kiegészítve, hogy pontos-e, illetve kijavítjátok?

Figyelt kérdés

Elég régen volt már az, hogy az az ominózus asztrológus megcsinálta nekem a születési időpont kiszámítását, a képletet, és egy asztrológiai elemzést.


Meg kellett adnom bizonyos eseményeket az életemből, de nem nagyon tudtam akkor, hogy milyen adatokat tudnék megadni.


Mostanában viszont történt velem két dolog, aminek pontosan tudom a dátumát.


Tavalyelőtt volt egy kisebb műtét, idén januárban pedig egy betegség kezdődött, ami nagyon sokkoló volt számomra több tekintetben is.


Arra gondoltam, hogy a műtét és a betegség dátumai alapján lehet-e pontosítani a születési időpontot illetve ellenőrizni, hogy pontos-e a meglévő számítás?


Köszönöm szépen!


(Aki ír, hogy ellenőrzi vagy kijavítja, neki privátban megírom a részleteket.)



2021. okt. 21. 10:27
1 2
 1/14 Bálvány ***** válasza:
Kérlek írd meg nekem is, ha találsz valakit, aki ingyen vállal ilyet!
2021. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem nem lehet, mert ez egy baromsag.

Nem ilyen mechanikus az emberi élet, hogy csak így kiszámolgasd.

2021. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1. Ezt nehéz megcsinálni? A pontosítást.
2021. okt. 21. 12:09
 4/14 Bálvány ***** válasza:
A csatorna tisztítást sem nehéz megcsinálni, meg az olaj cserét sem.
2021. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ezt?
2021. okt. 21. 12:29
 6/14 A kérdező kommentje:
#1. Asztrológus vagy? Vagy érdeklődsz az asztrológia iránt?
2021. okt. 21. 12:32
 7/14 Bálvány ***** válasza:

Csak érdeklődök, ilyen mélységekig még nem jutottam. Szerintem könyvből, internetes forrásból nem lehet megcsinálni. Tanfolyam kell hozzá. Itt egy pár forintért elmagyarázzák:


[link]


Ha megvetted, oszd meg velem is!

2021. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7. Köszönöm a linket. Sajnos most nincs időm arra, hogy asztrológiát kezdjek tanulni.
2021. okt. 21. 13:02
 9/14 A kérdező kommentje:

És amúgy igen láttam mert ezen az oldalon olyat, hogy ingyen segítettek emberek másoknak, vagy hát tulajdonképpen nem ingyen, hanem azért, mert azt mondta a másik, hogy köszönöm szépen. Tehát kapott érte hálát cserébe.

Mivel én nem tudom, hogy ez mennyire bonyolult, dolog azért nem tudom megállapítani, hogy mekkora kérés ez.

Tehát, ha például egy általam ismert asztrológus jelenleg 10000 Ft-ért dolgozik, mármint annyiért csinál egy komplett elemzést, akkor mennyibe kerül egy ilyen dátumnak a kiszámítása a 10000 Ft-hoz viszonyítva?

Vannak olyan asztrológusok, akik ezt megcsinálják (csak a születési időpont pontosítását) anélkül, hogy egy egész elemzést kéne náluk csináltatni?

2021. okt. 21. 13:13
 10/14 Bálvány ***** válasza:
2021. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!