Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki a 3 általad legjobban...

Ki a 3 általad legjobban kedvelt asztrológus? Kik szerinted a legjobbak?

Figyelt kérdés
Nem muszáj, hogy Magyarországon éljenek.

2021. okt. 21. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Én. Egy darabig írtam horoszkópokat egy oldalra. Mindig jókat, hogy örüljenek az emberek.
2021. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Bálvány ***** válasza:
91%

youtube-on:

1. Kalo Jenő, mert sok információt oszt meg, bár rosszul magyaráz. Sokszor elkalandozik, beleveszik a részletekben, egyoldalúan politizál.

2. Artemisz asztrológia ... nagyon profik, de nekem száraz a stílusuk. Csak tranzitokkal foglalkoznak.

3. Nem tudok még egy rendszeres, következetes tartalomgyártót említeni.

2021. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

https://www.youtube.com/c/CanaryQuillAstrology (Kanada)


Szűz aszcendense van a lánynak. Nagyon rendszerezetten, érthetően magyaráz.

2021. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Ennek a kanadai lánynak vannak friss tartalmai pl novemberre?
2021. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy ideje abbahagyta, de sok jó videója van fenn.
2021. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Tick Ervinről tudok, aki a weboldala alapján feltehetően nagy tudással és érdekes szemléletmóddal rendelkezik.


Pap Gábor (semmit sem tudok róla, de a youtube-on fellelhető előadásai alapján nálam kimagaslik az asztrológusok között)


Lada Duncheva - ő elég ismert tartalomgyártó YT-on.


Nikola Stojanovic - ő szintén elég híres Európában


Kalo Jenőnél azt érzem, hogy a legtöbb videója totál felesleges rizsából áll és 20 másodperc alatt összefoglalható lényeget mondja el 40 perc alatt.

Mintha akkor is gyártaná a videókat, amikor nincs semmi konkrét mondanivalója.

Ezért elég ha csak néhány kiemelkedő előadását nézed meg. Ezeket viszont nagyon nehéz megtalálni, mert elveszik a sok között.


Fernando Prudhomme - Az ő tartalmait csak saját felelősségre fogyaszd 😋 Nála éjjel-nappal party van. Mindig be van tépve, és mindig iszik, leginkább Martini-t. Azért írom be ide, mert nagyon szórakoztató félőrült.

2021. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Tick Ervintől éppen most kezdtem el tanulni jungiánus asztrológiát. Imádom. Az oldalát is szeretem.


Kaloról hasonló a véleményem; akkor rágtam be rá, amikor elkezdett egy - talán franciaországi - nyaraláshoz pénzt kuncsorogni.


És még imádom Peter Orbant. Lehet, hogy neki is van csatornája, de én csak a könyveit szoktam olvasni.

2021. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Olvasom vannak itt azért hozzá értők.. szóval ez a mostani helyzet meddig fog szerintetek tartani?

Egyesek szerint tavaszig ilyen lesz..igaz ez?

2021. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igen, tavaszig. Még megyünk "befelé" egy kicsit, aztán megyünk kifelé tavasszal. Magyarországot nem fogja annyira érinteni - ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem leszenek lezárások/korlátozások -, és (állítólag) inkább az oltatlanokra fognak rászállni.
2021. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jövőre ősszel pedig megint ugyanúgy vagy már nem?
2021. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!