Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nap, halak hold, rák...

Skorpió nap, halak hold, rák aszcendens nőt nagy vonalakban milyen személynek képzeltek el?

Figyelt kérdés
rólam van szó, így én tudom de nagyon kíváncsi vagyok olyanok véleményére akik értenek ehhez mert tudom, hogy ez nagyon érdekes trió. ha érkezik részletes kifejtős válasz reagálok privátban és megírom mi helyes, mi nem. :)

2021. nov. 2. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Áh, te vagy aki átsírja a napot, de bőrdzsekiben teszi, mert ő annyira menő skorpió 😎
2021. nov. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kerülendőnek.

A skorpió szeret irányítani, én ezt nem tűröm. A halak hold miatt sokszor valszeg fogalmad sincs, hogy mi van, de a rák aszc miatt azt érzed bele kell szólnod.

Meg persze a szokásos (mindenkire ráhúzható) jó humoru, kedves stb.

2021. nov. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Miért érdekel ilyen áltudományos marhaság?
2021. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Mindhárom víz jegy. A víz az asztrológiában az érzelmek, ösztönök, az intuíció és a lélek dimenziója.


A Rák alárendelődik a víz elem energiájának, amely magával sodorja és kontroll nélkül áramlik rajta keresztül a világba.


A Skorpió képes irányítása alá vonni a víz elem energiáját és nem rendelődik alá. Használja, formálja, fenntartja, megerősíti azt.


A Halak a víz elem energiáját képes személytelen, közvetítő pozícióból szemlélni. Nem rendelődik alá és nem kívánja uralni azt.

2021. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

A megadott információk alapján nagyon nőies, szuperérzékeny, lágy, kifinomult, művészi adottságokkal rendelkező, intuitív ember lehetsz - már ha az emberi test, lélek és szellem leírása címszavakkal elintézhető lenne.

Mindegy mit írok, jó lesz, de épp ezért hogy válasszam ki hogy melyik a legmegfelelőbb?

Fáj a nyakam, mert elaludtam.


Mindhármat jól ismerem, mert én is ezekből vagyok összerakva.

Szépnek, vonzónak és barátságosnak találom őket. Felismerem őket magamban, és magamat bennük.

Nekem természetes, hogy ilyen vagyok és hogy őket szeretem. A jóhoz viszont könnyű hozzászokni. Fel sem tűnik, ha valami harmonikus, akadálymentes, magától értetődő, tökéletes, olyan milyennek lennie kell, ezért nehéz olyan leírást fabrikálni, ami nagy meghökkenéseket és felismeréseket vált majd ki belőled, így hogy a számomra természetes dolgokat biztosan kifelejtem belőle.


Ha valami nem jó, nem összeegyeztethető a saját értékrendünkkel, az sokkal látványosabban meredezik kifelé a képből és ott nem kérdés, hogy az lesz a kritikánk, észrevételünk alapja. Könnyebben kiveri a szemünket már messziről. Keresni sem kell. Ez a Szűz felőli nézőpont.

Ami csak tökéletes és ennyi, ott nem lehet kiemelni egy részletet, hogy miért az, mert az összes részlete alkotja a képet, ami csak úgy átsiklik rajtunk akadálytalanul és te is rajta. Sőt, benne vagy. Te is az vagy. Nincs is különbség. Már elemezni sem kell, mert mindegy, hiszen jó.

Nincs mit megfogni rajta.

Ez a tengely Halak pólus.

A végtelenben való feloldódást, a másik emberrel való eggyé válást, a megkülönböztethetetlenséget, a gondolatok szavak nélküli átvitelét, a végtelen szabad filozofálást, fantáziálást, álmodozást érzed a létezés számodra legkényelmesebb, leginspirálóbb, legideálisabb módjának, ahol minden egy.

A hangulatod gyorsan változó. Nem szereted ha tervhez, szabályokhoz, időkorláthoz, vagy egyirányú, csőszerű úton haladáshoz van kötve az önkifejezésed. Nem szereted ha olyan helyzet áll fenn, amiből nem tudsz akármikor eltűnni nyom nélkül (ez nem biztos, így, hogy ismeretlen a Szaturnusz és a házak helyzete)

Tudnék még írni róla egy könyvet, vagy kettőt, de most már a Skorpió Nap következik.

Még mindig fáj a nyakam, nem tudom mikor fog elmúlni.


Skorpió... Ő a védelmező, a bosszúálló, akinek nagyon nehéz nemet mondani, akit nem lehet elnyomni, megkerülni, kijátszani, átverni. Nyugisan elvan egyedül akármeddig, amíg valaki meg akarja neki mondani, hogy mit csináljon. Ismert a szélsőséges, fekete-fehér hozzáállásáról. Ha meg kell halni, haljunk meg rendesen. Semmit sem csinál félig, szenvedélytől mentesen. Ha kihuny belőle a szenvedély, akkor depresszív, szorongó, motiválatlan, alvó zombi lesz belőle. Nagyon nem bírja a felszínességet, ha nem kap kitüntetett figyelmet, ha nincs beleszólása a dolgokba, (Mondja a Vízöntő, hogy ő nem felszínes. Ezt egyedül ő mondja saját magáról. De, az.)

A Skorpió nagyon mély érzésű, nagyon érzékeny, de kemény és erős.

Halak Holddal valószínűleg nagyon gyakran sír magában és akárkit képes megsajnálni, védelmezni, gondoskodni az elesetteken.


Ha emellett mondjuk a Bakban áll a Mars, Skorpióban a Vénusz, és Mérlegben a Merkúr, akkor nem igazán látok esélyt arra, hogy ne ő legyen a következő szerelmem.

Persze csak titokban. Közben meghalnék egyedül, ahogy eddig.

2021. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fú hallod, nagyon érzékeny lehetsz...Nekem ugyanezek az állások vannak, csak vízöntő aszcendenssel.

Valszeg te jobban kifejezed az érzelmeidet, könnyebben tudsz kötődni másokhoz.

2021. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan összetett érzelmek, amelyeket még saját magának is nehéz elemezni. Időnként szüksége lehet egyedüllétre, mivel mind a hold, mind az aszcendens víz jegy, nem tudjuk a többi bolygót, van-e ami "lerángatja a földre". Hajlamos lehet elrugaszkodni a racionalitástól (nekem skorpió nap, halak aszcendens, de bak hold am van, ez utóbbi szerencsére nem engedi, hogy túlzottan elvesszek az érzelmek viharában). Nem könnyű eset, az biztos.
2021. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de érdekes válaszok jöttek, nagyon köszönöm mindenkinek :)

igen az érzelmek dominálnak, rengeteg a sírás, de nem az a hisztis fajta, rajtam a pozitív és a negatív érzelem is így nyilvánul meg.. a skorpióból nagyon keveset érzek magamon szerencsére, inkább amikor rossz környezetben vagyok akkor a skorpiós tulajdonságaim a védelmi reakciók, főleg a csendes megfigyelés, mindemellett egy csepp agresszió sem szorult belém, ezt meg is kaptam már sok mindenkitől. sosem értettem régebben mikor olvastam a skorpió mekkora eszement rafinált vérszomjas vadállat, hogy akkor én hogy lettem ilyen, de mostmár, hogy ismerem a rák aszcendensem természetét teljesen érthető, leginkább azt is érzem magamon érvényesülni mind felszínesen mind az alapokban.

illetve ami szerintem tök érdekes még mellékesen, hogy a skorpiónak pszichológiás munkát ajánlanak, a halaknak másokon segítőt, a ráknak kisgyerekekkel foglalkozót... én már gyerekként tudtam, hogy gyógypedagógus leszek és leesett az állam ettől az egybeeséstől mikor felnőtt fejjel rájöttem.:D

2021. nov. 3. 01:21
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

"skorpió mekkora eszement rafinált vérszomjas vadállat"


Nem az. A híre sajnos megelőzi. Nagyon sokan nem értik a skorpió analógiáját.

A fizikai dolgok elengedésével, mélyre nézéssel, külső-belső átalakulással kapcsolatos, nem a vérengzéssel. Szóval ezekre a sztereotípiákra ne hallgass! ;)

2021. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!