Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy BAK jegyű férfit vissza...

Egy BAK jegyű férfit vissza lehet valahogy szerezni?

Figyelt kérdés

Mire kell odafigyelni? Nem történt köztünk megcsalás, se semmi más egetrengető dolog, hazugság, stb. Csak nem egyezett a jövőképünk, amelynek én adtam hangot, ő pedig nem tolerálta, hogy 'nem' - et mondtam neki.

Szóval mit tudnék tenni? Egy hete szakított velem, azóta nem is beszéltünk, nem mertem keresni őt. De feltűnt, hogy a közösségi oldalakon minden ugyanúgy van, sőt le sem tiltott, pedig anno azt mondta, ha ő szakít, akkor mindent megszakít, egyből törlés, tiltás. Keressem őt? Kérjek tőle bocsánatot és mondjam neki, hogy igaza van, érte képes vagyok elfogadni az ő jövőképét? Vagy hagyjam őt, mutassam azt, hogy igen, minden rendben velem, esetleg posztoljak valamit, hogy lássa: nem állt meg az életem? Vagy 'véletlenül' találkozzak vele össze?

A válaszokat előre is köszönöm!

4 éves kapcsolat volt.



2021. nov. 13. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

"Nem történt köztünk megcsalás"

Hahah, ahogy te azt elképzeled. Maximum nem bukott le, mert sunyulni, azt nagyon tudnak. A bak a legsunyibb jegy, előadja, milyen ártatlan, közben ott lép félre, ahol tud.

2021. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
1 te meg egy buta jegyhez tartozhatsz, ha ilyen hülyeséget leírsz
2021. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mit gondolsz, ezek után van jövője ennek a kapcsolatnak, el tudod fogadni őt úgy ahogy van? Mert változni biztosan nem fog. Ettől függetlenül ha bármit szeretnél vele megbeszélni szerintem írhatsz neki, látni fogod hogy reagál vagy mi a véleménye az egészről.
2021. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem, én egy okos jegyhez tartozom, de nem ez a lényeg, hanem a tapasztalat. sajnálom, kettes bakocska, talán növessz gerincet ahelyett, hogy itt pattogsz!

Nyilván órákig tudod magyarázni, hogy miért jogos a félrelépésed. Nem az.


Ami meg a kérdezőt illeti, persze, okvetlenül menj le kutyába és add fel önmagad, alázkodj meg.

2021. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nyilván nem lépek félre, okoska. ezért írtam.

az pedig, ha te azt gondolod, hogy akkora tapasztalatod van bakok terén, hogy ilyen általánosítást használhatsz, azt mutatja, hogy vagy mégsem vagy okoska, vagy minden nap mással vagy (és akkor a te véleményed hűségről nem túl releváns)

2021. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
51%
Kedves kérdező! A pasik két lábbal állnak a földön, a világból ki lehet őket kergetni a horoszkóppal, meg hasonló ezós maszlagokkal. Szóval ilyen hozzáállással tuti, hogy nem lesz sikered.
2021. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még szeret', vagy megfelelsz neki valamiért. Tényleg igaz rájuk, ha már nem, kizár örökre. (mondjuk nem kizárt, hogy elővesz 1 fél év múlva:). A bakok, mintha tárgyként használnának embereket. Érdekből szívesen tesznek bármit. Amúgy, ha igazi bak, nem fog neked konkrétan válaszolni, ha ráírsz, majd akkor keres, ha ő éppen akarja.
2021. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!