Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lányok, ismerkednétek...

Nyilas lányok, ismerkednétek Ikrek fiúval?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ez a két jegy nagyon jól működik együtt, azonban még sosem volt szerencsém barátként sem megismerni egy nyilas lányt. Mardos a kíváncsiság. Ismertek ilyen párokat, voltatok ilyen kapcsolatban? Milyen volt?

22F



2021. nov. 27. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Xd
2021. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem és nem. Manipulatív, leuraló és kiszámíthatatlan jegy
2021. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt és jól megvannak. A szemben álló jegyek egymás kiegészítői.
2021. nov. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát én azért nem híresztelném, hogy a nyilas párt tagja vagyok, hiszen hivatalosan be van tiltva mivel antiszemita, rasszista eszméket vallatok/vallanak, de ezt félre téve is (és bár tudom, hogy a hozzájuk eszmeiségben szorosan kapcsolódó náci pártnak fontos törekvése volt az iker kísérletek) szerintem teljesen fölösleges egyszerre egy ikerpár mindkét tagjával járni nem lesz nagyobb esélye annak, hogy ,,szép" árja iker gyerekek szüljél.
2021. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Anyam ikrek

Boven eleg ennyi beloluk az eletemben 😅

2021. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ikrek nő vagyok, a barátom Nyilas. 2-esnek igaza van, nem könnyű eset.
2021. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es nagyon szellemes! Köszönöm! Megmosolygatott.


Azonban elszomorító, hogy ilyen lesúlytóan vélekednek az ikrekről🥺 Nem lehet, hogy minden ember kuka, aki ennek született. Bebizonyítom, hogy nem hasonlítok az általatok leírt fárasztó, leuraló, nehéz eset szeretteitekre. Milyen tulajdonságok azok, amik a leginkább visszásak számotokra?

2021. nov. 28. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha Szálasi leszármazottja!
2021. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szálasi mellesleg bak volt! Semmi köze az ikrekhez. Najó a nyilasokhoz van köze, de én nem vagyok nyilas, ikrek vagyok! (Nyilas lányokat keresek)
2021. nov. 28. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyilas vagyok, és tényleg jól kijövök az Ikrekkel 😊
2021. nov. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!