Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok egy Hold-Szaturn...

Mit gondoltok egy Hold-Szaturnusz kvadrát és Vénusz-Szaturnusz kvadrát férfiról? Lehet esély normális kapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés
Az írjon, aki érti is, mik ezek a kvadrátok.
2021. dec. 1. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját képletében van ez a kvadrát vagy szinasztriában?

Hold és Vénusz együtt áll? Milyen jegyben? És a Szaturnusz..?

2021. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 Sajátban.

Inkább elküldöm a képeket, annyira nem értek hozzá.

[link]

2021. dec. 1. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát..ööö..alapból is hajlamos saját magát érvényesíteni, és ez az idő előrehaladtával még hangsúlyosabb lesz. Bár inkább "csak" szavak útján szeret szurkálódni. :)

Nem könnyű a helyzet.

Te milyennek ismerted meg őt?

2021. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hajlamos? Az alatt mit kell érteni?
2021. dec. 1. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bálvány ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz, érdekes képlet ez. Kos aszcendens és Nap, valami hihetetlen robbanékonyságot kölcsönöz neked. Hajtod a lóvét (Mars 2.h), de nem sikerül megfogni. A 7. házban a Plutó (skorpióban!). Mindent vagy semmit a párkapcsolatban. Érthető, hogy problémás ez számodra. A 9. házban (életfilozófia, világnézet) Szaturnusz a t-kvadrát csúcsán. A két kvadrátban (és egymással szemben) a Vénusz és a Hold. Érzelmi téren

ez nagyon-nagyon ingatagnak tűnik és rengeti merev életszemléletedet, amit a (Szatival együttálló) Uránusz sokszor felborít. Ezért kommunikációt jelentő Merkúrt és a szerelmi Vénuszt a 12-es házba (magadba)temeted.

Pfff. Hát, ha ez csak részben igaz, szakértőhöz kellene fordulnod. Beletaláltam?

2021. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bálvány

Hm, bele. És tudnék még írni hosszan. Szerinted lehet ezzel bármit is kezdeni. Már nagyon a határon vagyok. Vagy tudsz ajánlani valakit?

2021. dec. 2. 08:57
 8/9 Bálvány ***** válasza:
100%
Privátban ajanlottam
2021. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Nekem Hold-Vénusz együttállásom van és kvadrátolja a Szaturnusz ezt a konjukciót, mellé egy csomó Marsikus-Plutoi töltésem.


Ezek nem azt jelentik, hogy "örökre ilyen és ilyen vagy", hanem a fejlődés útját képezik le. Ezzel a kvadráttal a nyitottság, érzelmek kimutatása-befogadása a tanulnivaló, és ha már meghaladta, akkor nyilván működik. Erre való az asztrológia, önismeretre, nem pedig determinálásra.

2021. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!