Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legutáltabb és...

Melyik a legutáltabb és számotokra legidegesítőbb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Sajnos a vízöntő és halak már nem fér el válaszlehetőségnek, így aki rájuk szavaz az kérem írja meg.

Kérem fölöslegesen ne írjon ide senki, akit nem érdekel a téma és nem hisz ebben. Semmiféle provokálás nem célom, szimplán csak kiváncsi vagyok.



2021. dec. 6. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Kos
Bika
Ikrek
Rák
Oroszlán
Szűz
Mérleg
Skorpió
Nyilas
Bak
92 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen, nem ettől függ elsősorban, mennyire jövök ki valakivel. De ha muszáj választanom, talán a földjegyűekkel jövök ki nehezebben, azon belül is leginkább a szűzzel gyűlik meg a bajom. A kritikusabb, szurkálódós tipusúakkal.
2021. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
82%
Ja én skorpio vagyok
2021. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
68%
Bak pasas és skorpió pasas.
2021. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek jelöljétek, ha nem tettétek! Köszi a választ mindenesetre! :)
2021. dec. 7. 00:02
 5/66 anonim ***** válasza:
81%
Saját tapasztalatból mondom,férfi vagyok és Skorpió,kiállhatatlan a viselkedésem.
2021. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
83%

Kos vagyok skori aszkkal. Nem tudom mi a bajotok a skorpiókkal. A legjobb barátok nálam azok.

A kérdésre nem utálat vagy idegesítő inkább zavaró játékos az ikrek meg a bak. Néha a bak is zavaró tud lenni. Persze haragszom egy ideig de ha ezzel foglalkoznék akkor már nem élnék mert megöl az ideg.


Jegyekbe sem szeretek skatulyázni.

Az biztos hogy ha ismernétek akkor a koson lenne több szavazat.😉

2021. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
61%

Számomra a Kos.

Nem bírom ha sürgetnek, ha közbevágnak miközben próbálok valamit a legmegfelelőbb szavakkal körbeírni. Lehetetlen velük intelligens emberhez méltó beszélgetést folytatni, mert a vitakultúrájuk megrekedt a személyeskedés szintjén.

Nem bírom az impulzív megnyilvánulásaikat, lármás üvöltözésüket, az öncélú kötözködést, a gyengébbek csesztetését, hogy mindenből versenyt csinálnak, hogy mindent erővel akarnak megoldani, és az időzített bombára hajazó temperamentumukat.

A mennyiség a minőség felett hozzáállástól is rosszul vagyok.

Az hogy a dizájnról és esztétikáról fogalmuk sincs, mindent a lehető legrosszabb pillanatban mondanak és ezzel kimaxolják az ízléstelenséget, már csak hab a tortán.

2021. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked mi a csillagjegyed? :)
2021. dec. 7. 00:59
 9/66 anonim ***** válasza:
51%

Több is van, így nem tudok csak egyet választani. De a skorpiót jelöltem meg végül.

Az ikrekkel az egyetlen problémám, hogy ők se tudják mit hogyan akarnak. Az egyik nap tök depressziósak másnap meg mintha semmi nem történt volna. Mikor rákérdezek, hogy ez most mi akkor ők se tudják mi változott hirtelen. 4/4 pasi ilyen a tapasztalataim alapján.

Rák a munkatársam és nála is vannak jellemzők. Próbál főnök lenni, de nem nagyon megy neki. Sokszor olyan bicskanyitogató stílusuk van, hogy az hihetetlen és nem tudják mikor kell abbahagyni vagy visszább venni. Családcentrikus az biztos. De ezt nem a munkahelyen kell gyakorolni.

A szűz egy nagyon érzelmes jegy. De mást sokszor képtelen vagy nem akar megérteni. A kommunikációja nagyon zárkózott és szeret végletekben gondolkozni. Ha nincs mellettük egy olyan ember, aki kicsit rendet tesz mellettük képesek elveszni.

Skorpió. Ez az aszcendensem és nem vagyok vele teljesen megelégedve. Alapból kedvesek. Ha úgy viselkedsz ahogy ők azt elvárják. Nemet mersz mondani? Akkor pusztulj. Az érzelmi manipuláció a fő fegyverük. Ha elmondod az érzéseidet vagy a véleményedet meg sem akarják érteni, ha nem áll az érdekükben.

Nyilas. Ő az a jegy, akinek nagyon nagyon észnél kell lenni hogy kinek, hogyan és mit mond. Nagyon könnyen meg tud úgy bántani másokat, hogy nincs tisztába ezzel. De ő legalább képes a bocsánatkérésre.


És a mérlegekről is essen pár szó, most hogy mindenkit végig szidtam 😀 Túl sokszor agyalunk iszonyatosan jelentéktelen dolgokon. Érzelmi mazochisták vagyunk, ha nincs min rágni magunkat akkor is találunk valamit. A döntésképtelenség is nagyon jellemző. Ha valami fontos dologról van szó képesek vagyunk akár évekig is benne maradni a szarban "gondolkozás" címszó alatt.


Mérleg, skorpió aszcendenssel.

2021. dec. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
50%
Ki se írtad mindet
2021. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!