Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két csillagjegy határán...

Két csillagjegy határán születni csak napjegynél, vagy aszcendensnél is számít?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akiket érdekel az asztrológia! Tehát, ha pl. Az aszcendens mondjuk a halak 29. fokán van, akkor is masszívan érzelgős, álmodozó az illető, vagy hatással van rá már a kos és ettől mondjuk temperamentumosabb lesz a karakter? Mennyire számít, ha nagyon a határon van az aszc.?

2021. dec. 9. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Számít, ilyenkor érdemes tájékozódni a következő jegyről is, mert hozhat magával bizonyos hatásokat, de a halak 29. foka (és még a 30. is) azért még mindig halak, és nem kos!

Egy tapasztalt asztrológus elemzés előtt mindig pontosítja a radixod, vagyis különböző életesemények alapján visszakövetkezteti a születés legpontosabb idejét. Emiatt gyakran előfordul, hogy pár perccel korábbi szül. időponttal kell elkészíteni a radixot, mint amit ismerhetsz, így az aszc. helyzete is előrébb kerülhet. Szóval lehet, hogy valójában nincs is annyira a határon, de a személyiségt illetően a belső bolygókat mind érdemes tanulmányozni.

2021. dec. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az adott planéta vagy aszcendens a jegyek elején a legerősebb és a jegyek végén a leggyengébb. A jegy utolsó tizenkettedében 12-es házas analógiákat kap az adott planéta vagy aszcendens. Igen, számít az aszcendens is.
2021. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az aszcendens a Halak 29. fokán van akkor Halak az aszcendensed, azonban az első ház nagy része a Kosba esik, ezért azt is kell nézni, és annak uralkodóját, tehát a Marsot. Különösen akkor, ha be van zárva az első házba, de ha nagy része oda esik de nincs bezárva akkor is hatással van rá mert tényleg akkor az első ház nagy része a Kosra fog esni. Azonban mivel Halak az aszcendensed, a Halakban kezdődik az első ház.
2021. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyila es bak kozott vagyok

Annyit mondhatok h tragikus vagyok 😂 teli ellentettel

Fiatalon es igy idosen is mind a ket jegy dominans bennem

Helyzet fuggo h melyik a erosebb

Pl munkaban inkabb bak vagyok

Maganeletben inkabb nyilas

De pl gyereknevelesben 50/50 % ervenyesul

2021. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!