Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tenni a bak folyamat...

Mit lehet tenni a bak folyamatos bizalmatlanságával?

Figyelt kérdés

Tudom nem csak napjegy. A helyzet az, hogy az érintett legtöbb bolygója bak.. és konkrétan ez a végtelen bizalmatlanság is a bakból eredeztethető. Mindegy.

Adott egy ember aki képtelen teljesen megbízni bárkiben is. Állandó jelleggel keresi a hibát, képtelen elfogadni, hogy senki nem akarja bántani. Ezzel alapvetően nincs gond mert az ő dolga de folyamatos megerősítésre, bizonyítékra van szüksége ami elég fárasztó hosszútávon.

Ha úgy könnyebb tekintsetek el a baktól meg az asztrológia szidásától és csak simán az ember bizalmatlanságának feloldásával kapcsolatban írjatok.



2021. dec. 11. 11:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
A bak számára a teljesítmény, az eredmények a mérvadó. Ha nem bízik benned, az azt jelenti, hogy a szemében te nem tettél le eleget az asztalra ahhoz, hogy egyenragúként kezeljen. Ha úgy érzed, hogy nem tudsz ennek megfelelni, érdemes más partnert keresni, mert nem valószínű, hogy ezen ő változtatni tud. Kívülről pedig senkit nem lehet megváltoztatni. Neki olyan partner kell, aki az elvárásainak képes megfelelni. Ez az ő alapkaraktere.
2021. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Nyílj meg te!

Legyél sebezhető!

Add ki magad!

Soha ne merj valótlan dolgokat állítani és ne ígérj meg semmit, ha csak 50% esély van a megvalósítására!

Viselkedj feloldódva és természetesen, néha kicsit idiótán, bénán, röhejesen, érzelmesen... Tanítsd meg játszani!

2021. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre én is keresem a választ. Olyan mintha egy betonfallal próbálnád megértetni, hogy nem minden ember seggfej. A legjobb barátom is bak és a párom is, és nincs az az isten, hogy anélkül megnyíljanak, hogy valami hatalmas baj történjen. Egy idő után elég unalmas, hogy egy krumplival próbálsz érzelmeket megosztani. Mindent amit a 2es írt már próbáltam, de semmi nem működött. Ezeknek az embereknek az esetében én már elfogadtam, hogy játszák a robotot, aztán ahol senki nem látja őket, ott sírnak.
2021. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Próbáltam már én is mindenhogy… az érzékenység nem hatja meg… néha úgy érzem direkt szivatja magát… nehogy könnyebb legyen inkàbb mártírkodik… 😞 elfogytak az eszközeim pedig bennem aztán meg van keverve rendesen a 4 elem

Köszi a válaszokat!

2021. dec. 11. 14:18
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy nagyon jó poénos mém könyv változat, azaz "hogy állapítsd meg, hogy a pasid az antikrisztus, vagy csak egy bak" :)
2021. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok.

Bennem a víz elem dominál és úgy tudtam megnyerni a lány bizalmát, hogy azt csináltam, amiket írtam. Így is hónapok teltek el, mire képes volt nem hivatalosan viselkedni, bár a kapcsolatunk alatt is sokszor voltak önbizalom problémái, mindig óvatos volt, kissé félt a véleményemtől.

2021. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Bakni rá!
2021. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

😄😄😄😄👍

A 7-es a leghasznosabb tanács!

2021. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem soká lesz a szülinapja, karácsony-újév környékén vagy utána január 20-ig bezárólag. Szervezz neki szülinapot olyan programokkal amik közel állnak hozzá személyre szóló ajándékokkal.

Asztrológia szempontból megkérdezném hány bolygó állt a Bakban és a Napon kívül még melyek azok?

2021. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ez csillagjegy vonás, amit írtál?!? 😲

Én azt hittem, hogy autizmus.

2021. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!